Żużel - Best Speedway Tv

Artiom Łaguta o dyspozycji Sparty -"Cała drużyna jest wyrównana i mocna" | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Artiom Łaguta o dyspozycji Sparty -“Cała drużyna jest wyrównana i mocna”

Artiom Łaguta

Artiom Łaguta o dyspozycji Sparty -“Cała drużyna jest wyrównana i mocna”

Po niedzielnym meczu PGE Ekstraligi, między Wilkami Krosno a Spartą Wrocław, wygranym przez wrocławian 50:40, w mix-zonie na temat dyspozycji gości wypowiedział się Artiom Łaguta. Zawodnicy drużyny Sparty w tym spotkaniu notowali podobne liczby punktów, najlepszy z seniorów Tai Woffinden zdobył 11 punktów, zaś najgorszy Piotr Pawlicki 7 “oczek”.

Patryk Dudek po porażce Apatora -“Jeśli chodzi o mnie, jakaś tam poprawa jest”

W po meczowej mix-zonie, gdzie na pytania odpowiadali Artiom Łaguta i Vaclav Milik, ten pierwszy zapytany został o dyspozycję zespołu podczas spotkania. Lider Sparty powiedział, że wygrali ten mecz taką liczbą punktów, ponieważ trudno w tak mocnym i równym zespole wybić się ponad resztę i zdobyć komplet. Mówił także, że każdy w swoich biegach dokłada cenne punkty, które pozwalają wygrywać mecze, co dla drużyny jest najważniejsze.

“Drużyna bardzo wyrównana jest i tak mi się wydaje, że w tej mocnej drużynie ciężko jest komukolwiek pojechać i zrobić komplet, dlatego że cała drużyna jest tak wyrównana i mocna, że każdy dokłada w każdym biegu swoje punkty i to najważniejsze, że wygrywamy” – mówił Artiom Łaguta w pomeczowej Mix-zonie.

Sparta Wrocław bez wątpienia jest póki co najlepszym zespołem ligi, mając na koncie same zwycięstwa i ani jednej porażki. Wrocławianie są głównym faworytem do tytułu mistrza Polski i jeśli dalej będą w stanie utrzymać swoją passę wygranych, to po roku przerwy znów uda im się powrócić na tron.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Reklamy

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×