Żużel - Best Speedway Tv

Arged Malesa Ostrów zaprezentowana na sezon 2022 | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Arged Malesa Ostrów zaprezentowana na sezon 2022

Arged Malesa Ostrów

Arged Malesa Ostrów zaprezentowana na sezon 2022

Krótko przed starem sezonu beniaminek PGE Ekstraligi, zespół Arged Malesa Ostrów zaprezentował skład drużyny na najbliższy rok oraz wszystkich ludzi pracujących na ostateczny sukces, jakim jest jak najwyższy wynik wywalczony na torze. Była to pierwsza od czasów pandemii prezentacja z udziałem kibiców. Fani nie zawiedli pojawili się w Ostrowskim Centrum Kultury by spotkać swoich ulubieńców.

Prezentacje rozpoczęło przypomnieniem najważniejszych wyścigów ostrowskich zawodników w poprzednim sezonie w którym zapewnili sobie awans do PGE Ekstraligi.

Arged Malesa Ostrów

Przedstawieni zostali wszyscy zawodnicy którzy mają podpisany kontrakt z zespołem Arged Malesy Ostrów. Prezentowali się również młodzi adepci szkółki żużlowej która pod czujnym okiem Mariusza Staszewskiego cały czas się rozwija i przyciąga dorastających chłopaków którzy chcą spróbować swoich sił w jeździe na żużlu. Zawodnicy kolejno prezentowali się publiczności, nie brakowało owacji na stojąco dla trenerów czy zawodników dobrze znanym w Ostrowie. Oficjalnie zaprezentowano nowe kevlary i obszycia na sezon 2022. Można było usłyszeć że każdy z żużlowców zna dobrze motto klubu które od lat brzmi “Ostro po swoje“.

Po części oficjalnej kibice mieli możliwość zdobycia autografów oraz zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć w holu OCK.

fot. Łukasz Kolski

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×