Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Apator Toruń przedłużył umowę ze sponsorem tytularnym!

Apator Toruń przedłużył umowę ze sponsorem tytularnym!

Autor: Redakcja

Apator Toruń przedłużył umowę ze sponsorem tytularnym!

W czwartkowe południe Apator Toruń poinformował o przedłużeniu umowy ze sponsorem tytularnym. „Anioły” w zbliżającym się sezonie dalej będą występowały pod nazwą: eWinner Apator Toruń.  Będzie to drugi rok, kiedy zespół z województwa kujawsko-pomorskiego będzie się ścigał pod takim szyldem. Przypomnijmy, że w tym awansowali do PGE Ekstraligi.

– Jest nam niezmiernie miło, że w nadchodzącym sezonie ponownie wystartujemy pod nazwą eWinner Apator Toruń. Wsparcie naszego tytularnego sponsora było nieocenione w ciężkim 2020 roku. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że firma eWinner sp. z o.o. postanowiła wspomóc nas w pierwszym po powrocie do PGE Ekstraligi sezonie. Przed nami ogrom pracy, ale jestem przekonana, że czeka nas dobry okres i Toruń pokaże swoją siłę w najwyższej klasie rozgrywkowej – powiedziała prezes toruńskiego Klubu, Ilona Termińska.
(źródło: Tutaj)

Firma eWinner zajmuje się legalnymi zakładami bukmacherskimi. Na polskim rynku pojawiła się we wrześniu 2019 roku. Prezesem firmy eWinner jest Grzegorz Nowak.

fot. Sonia Kaps

baner mały psd

1 odpowiedź do “Apator Toruń przedłużył umowę ze sponsorem tytularnym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *