Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Apator Toruń przedłużył umowę ze sponsorem tytularnym!

Apator Toruń przedłużył umowę ze sponsorem tytularnym!

Autor: Redakcja

Apator Toruń przedłużył umowę ze sponsorem tytularnym!

W czwartkowe południe Apator Toruń poinformował o przedłużeniu umowy ze sponsorem tytularnym. „Anioły” w zbliżającym się sezonie dalej będą występowały pod nazwą: eWinner Apator Toruń.  Będzie to drugi rok, kiedy zespół z województwa kujawsko-pomorskiego będzie się ścigał pod takim szyldem. Przypomnijmy, że w tym awansowali do PGE Ekstraligi.

– Jest nam niezmiernie miło, że w nadchodzącym sezonie ponownie wystartujemy pod nazwą eWinner Apator Toruń. Wsparcie naszego tytularnego sponsora było nieocenione w ciężkim 2020 roku. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że firma eWinner sp. z o.o. postanowiła wspomóc nas w pierwszym po powrocie do PGE Ekstraligi sezonie. Przed nami ogrom pracy, ale jestem przekonana, że czeka nas dobry okres i Toruń pokaże swoją siłę w najwyższej klasie rozgrywkowej – powiedziała prezes toruńskiego Klubu, Ilona Termińska.
(źródło: Tutaj)

Firma eWinner zajmuje się legalnymi zakładami bukmacherskimi. Na polskim rynku pojawiła się we wrześniu 2019 roku. Prezesem firmy eWinner jest Grzegorz Nowak.

fot. Sonia Kaps

baner mały psd
Apator Toruń przedłużył umowę ze sponsorem tytularnym! 2

1 odpowiedź do “Apator Toruń przedłużył umowę ze sponsorem tytularnym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *