Żużel - Best Speedway Tv

Antonio Lindbaeck nowym zawodnikiem SpecHouse PSŻ Poznań w sezonie 2023! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Antonio Lindbaeck

Antonio Lindbaeck nowym zawodnikiem SpecHouse PSŻ Poznań w sezonie 2023!

Antonio Lindbaeck nowym zawodnikiem SpecHouse PSŻ Poznań w sezonie 2023!

Wraz z początkiem listopada transferowa karuzela w klubach żużlowych rusza na dobre i z każdym dniem przez dwa tygodnie będzie nabierać coraz większego tempa. Potwierdzenie tego transferu do drużyny SpecHouse PSŻ Poznań nie może być wielkim zaskoczeniem dla nikogo, ponieważ na wstępną jego zapowiedź prezes klubu Jakub Kozaczyk przygotował kibiców Skorpionów już w dniu finałowego rewanżu w Opolu publikując wspólne zdjęcie z zawodnikiem na portalu społecznościowym.
galeria 1 24

W dniu dzisiejszym poznański klub oficjalnie potwierdził, że Antonio Lindbaeck będzie reprezentował jego barwy w przyszłorocznych rozgrywkach eWinner 1 ligi. Doświadczony Szwed, wielokrotny uczestnik GP, przychodzi do SpecHouse PSŻ Poznań z drużyny tegorocznego spadkowicza a więc Aforti Start Gniezno. W ekipie z pierwszej stolicy Polski popularny „Tonino” w minionym sezonie wykręcił średnią biegową 1,692 co było dwudziestym siódmym indywidualnym rezultatem w pierwszoligowych zmaganiach.


Beniaminek eWinner 1 ligi sezonu 2023 z pewnością potrzebuje doświadczonych zawodników na których jest w stanie oprzeć presję w walce zespołu o cel jakim będzie niewątpliwie utrzymanie się w pierwszoligowych zawodach. Antonio Lindbaeck w poprzedni sezonie pokazał, że pomimo przerwy spowodowanej zawieszeniem kariery na sezon 2021, potrafi jeszcze pojechać na całkiem niezłym poziomie. Ze względu jednak na jego nie tak dawne problemy z alkoholem i m.in. jazdę samochodem pod jego wpływem, jego transfer może budzić mieszane uczucia wśród poznańskich kibiców.

galeria 2 23

Prezes drużyny SpecHouse PSŻ Poznań Jakub Kozaczyk zapewnia jednak, że Antonio Lindbaeck będzie wzmocnieniem a nie osłabieniem zespołu i prosi kibiców o wstrzymanie się z ferowaniem ostatecznych wyroków do rozpoczęcia nowego sezonu. Jeśli spełni się wariant optymistyczny to faktycznie kibice Skorpionów nie będą musieli narzekać na poczynania niesfornego w przeszłości Szweda pochodzenia brazylijskiego. Wedle słów sternika poznańskiego klubu, zawodnik powinien być realnym wsparciem dla lidera zespołu Aleksandra Łoktajewa w budowaniu dobrych wyników w nadchodzącym sezonie.

Foto: Patrycja Sobiech


Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×