Anders Thomsen o stanie swojej dłoni podczas meczu z Motorem Lublin

Anders Thomsen o stanie swojej dłoni podczas meczu z Motorem Lublin

W trakcie jednego ze sparingów z Betard Spartą Wrocław Anders Thomsen niefortunnie upadł na tor. Na szczęście obyło się bez żadnych złamań, ale Duńczyk narzekał na ból lewej dłoni, która po zdarzeniu dość mocno spuchła.

238147976 318200360098566 4491420471344966602 n

Podczas meczu pierwszej kolejki pomiędzy Stalą Gorzów a Motorem Lublin Thomsen udzielił wywiadu na antenie Eleven Sports 1, w którym powiedział, jak się czuje w związku z urazem dłoni – „Jest w porządku. Leczyłem ją (red. dłoń) przez ostatnie 5 dni w domu w Danii i czuje się dobrze. Nie w stu procentach, ale w 99., więc może dlatego nie punktuje dziś tak dobrze (śmiech), ale na razie jest całkiem nieźle” – powiedział Duńczyk.

Thomsen wypowiedział się również na temat toru w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie odbywały się piątkowe zmagania – „Mieliśmy tu sporo treningów, zrobiono bardzo dobry tor. Sporo na nim zmieniono, a dodatkowo był przykryty przez ostatnie kilka dni, więc jestem pozytywnie zaskoczony, że tak dobrze się dziś prezentuje” – powiedział żużlowiec Stali dla Eleven Sports 1.

fot. Emilia Hamerska-Lengas

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.
Avatar of Jakub Żak

O Jakub Żak

Piszący z pasją i zaangażowaniem, fan sportu (zwłaszcza czarnego). Miłośnik mijanek bez hamulców na każdym torze i w każdych warunkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.