Żużel - Best Speedway Tv

Anders Thomsen już w drodze do Gorzowa. Występ Duńczyka w niedzielnym meczu nadal niepewny. Nowe Informacje! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Anders Thomsen

Anders Thomsen już w drodze do Gorzowa. Występ Duńczyka w niedzielnym meczu nadal niepewny. Nowe Informacje!

Anders Thomsen już w drodze do Gorzowa. Występ Duńczyka w niedzielnym meczu nadal niepewny. Nowe Informacje!

W środę odbył się mecz ligi duńskiej pomiędzy Sonderjylland Elite Speedway a Slangerup Speedway. W pierwszym biegu doszło do wypadku, w którym uczestniczyli Anders Thomsen i Mikkel Michelsen. Teraz gorzowski klub przekazał pozytywne informacje dotyczące stanu zdrowia swojego zawodnika.

Żużlowiec Stali Gorzów po wypadku stracił przytomność na kilka minut i trafił do szpitala. Duńczyk doznał wstrząsu mózgu i przez jakiś czas mówiło się, że uraz głowy jest znacznie poważniejszy. Dzisiaj jednak Thomsen w mediach społecznościowych zaktualizował informacje dotyczące swojego stanu zdrowia.

“Dziękuję wszystkim za wiadomości i telefony. Czuję się dziś lepiej. Najnowszy skan wykazał, że nie ma krwawienia wewnętrznego. Trochę boli mnie głowa, ale poza tym czuję się dobrze!” – czytamy na Facebooku Duńczyka.

Najnowsze informacje przekazał również klub Andersa, który uspokoił kibiców wiadomością, że zawodnik wraca już do Gorzowa Wielkopolskiego, gdzie będzie kontynuował leczenie. Na razie nie wiadomo jednak, czy Thomsen będzie mógł wystartować w najbliższym spotkaniu z Betard Spartą Wrocław.

“Anders Thomsen jest już po szczegółowych badaniach lekarskich, które jednoznacznie wykluczyły krwiaka i krwotok wewnątrzczaszkowy. Anders nie ma także żadnych złamań. W tej chwili jest w drodze do Gorzowa, gdzie ma zapewnioną pomoc fizjoterapeutów. Najbliższe dni zadecydują czy pojedzie w niedzielnym meczu” – czytamy w komunikacie Stali Gorzów.

278422076 3113148719002565 7450846906690073396 n
fot. LPL-Foto

fot. Emilia Hamerska-Lengas

Zostaw komentarz

×