Żużel - Best Speedway Tv

Adrian Miedziński po wypadku został wprowadzony w stan śpiączki. Są nieoficjalne pozytywne wiadomości! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Adrian Miedziński

Adrian Miedziński po wypadku został wprowadzony w stan śpiączki. Są nieoficjalne pozytywne wiadomości!

Adrian Miedziński po wypadku został wprowadzony w stan śpiączki. Są nieoficjalne pozytywne wiadomości!

Z naszych pozyskanych informacji wynika, że zawodnik przebywa obecnie na oddziale intensywnej terapii zielonogórskiego szpitala.  U Miedzińskiego podobno został stwierdzony uraz aksonalny, który stanowi najcięższą postać urazu zamkniętego mózgu. Dodatkowe testy wykluczyły złamania kości.

Chuligani Falubazu pobili kibiców Polonii! Nieoficjalnie kuzyn prezesa Polonii Bydgoszcz trafił do szpitala!

Po upadku i przewiezieniu zawodnika do szpitala, Adrian Miedziński od razu został wprowadzony dla bezpieczeństwa w stan śpiączki farmakologicznej i w najbliższych dniach w niej pozostanie.

Fatalny upadek w Zielonej Górze! Miedziński stracił przytomność!

C21E2CE3 5A7F 45A7 91D3 55D009460A29
Twitter/Konrad Marzec

Jak podaje jeden z kolegów dziennikarzy na twitterze, Adrianowi nie zagraża nic poważnego i chciałby podać pozytywne informacje odnośnie jego stanu zdrowia, ale zostawia to bardziej odpowiednim osobą do przekazania.

Do kraksy doszło podczas półfinału eWinner 1. Ligi pomiędzy Stelmet Falubazem Zielona Góra a Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Upadek miał miejsce w wyścigu ósmym. Pod koniec pierwszego okrążenia podniosło motocykl Miedzińskiego, który nie opanował maszyny i wpadł w Maxa Fricke’a. 

fot. Sonia Kaps

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×