Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/Speedway 2. Ekstraliga

Adrian Gała ma problemy z więzadłami i na chwilę obecną robi sobie przerwę w sporcie żużlowym! Czy to koniec ścigania w tym sezonie?

Adrian Gała
Fot. Łukasz Wilk

Autor: Redakcja

Adrian Gała ma problemy z więzadłami i na chwilę obecną robi sobie przerwę w sporcie żużlowym! Czy to koniec ścigania w tym sezonie?

Adrian Gała, zawodnik InvestHousePlus PSŻ-u Poznań, prawdopodobnie na chwilę obecną wycofuje się z uprawiania sportu żużlowego.

Oto wpis Adriana Gały. Pisownia oryginalna

“Hej, razem z moim otoczeniem podjęliśmy decyzje odłączenia i zrestartowania głowy od żużla przez najbliższy czas. Uważam, że ta przerwa i zajęcia głowy czymś innym i zaczęcia wszystkiego od nowa. Do zobaczenia”.

Ekstraliga u24. Za nami 8. kolejka PGE Ekstraligi U-24! Wilki wciąż niepokonane i emocje do samego końca w Grudziądzu

Zaznaczmy, że obecny sezon jest dla Adriana Gały zły. Praktycznie co mecz, to zawodnik notuje upadek. W ostatnim meczu Wybrzeże — PSŻ trzy razy przewrócił się po własnych błędach przez nikogo nie atakowany . Ostatni upadek okazał się fatalny dla Adrian, który z podejrzeniem urazu nogi trafił do szpitala.

I jak się dowiedzieliśmy, Adrian Gała ma problemy z więzadłami i nie wystąpi w nadchodzącym turnieju Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu w Rzeszowie.

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×