Żużel - Best Speedway Tv

Rozpędzona Abramczyk Polonia Bydgoszcz jedzie do Tarnowa po trzy punkty - zapowiedź meczu. | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rozpędzona Abramczyk Polonia Bydgoszcz jedzie do Tarnowa po trzy punkty – zapowiedź meczu.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz
bstv 1536x162 2
Rozpędzona Abramczyk Polonia Bydgoszcz jedzie do Tarnowa po trzy punkty - zapowiedź meczu. 2

Rozpędzona Abramczyk Polonia Bydgoszcz jedzie do Tarnowa po trzy punkty – zapowiedź meczu.

W sobotę 17 lipca o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Tarnowie odbędzie się spotkanie drużyn, których pozycja w ligowej tabeli jest zgoła odmienna. Unia nie ma już żadnych szans na utrzymanie i pozostają jej tylko starania o jak najlepsze pokazanie się w końcówce sezonu. Natomiast bydgoszczanie dzięki wygranym z Wybrzeżem Gdańsk i Startem Gniezno włączyli się do walki o play-off i ich celem jest wygrana za trzy punkty.

Zgodnie z przewidywaniami w składzie Unii Tarnów nie ma kontuzjowanego Nielsa Kristiana Iversena, próżno także szukać Rohana Tungate`a, który ewentualnie mógłby zastąpić Patryka Zielińskiego. Jednak patrząc na sytuację organizacyjną i sportową tarnowian możemy spodziewać się oszczędnościowej wersji składu. Do zespołu „jaskółek” po kontuzji powrócił Oskar Bober. Jedyne co zostało gospodarzom to walka o każdy punkt i próba pokazania kibicom, że mimo dramatycznej sytuacji chcą zakończyć sezon z twarzą.

Reklamy

W składzie bydgoszczan doszło do rotacji względem meczu ze Startem Gniezno. Pod pozycję oznaczoną numerem 1/9 wskoczył Grzegorz Zengota, który zastąpił Daniela Jeleniewskiego. Pod dwójką mamy Andreasa Lyagera, z trójką wystąpi David Bellego. Zmiany te mogą sugerować, że szansę w tym meczu dostanie Adrian Gała. Taka zmiana pozwoliłaby przetestować formę Adriana przed najważniejszymi starciami w tym sezonie.

Po kontuzji wspaniały powrót zaliczył David Bellego, który zdobył 15 punktów w meczu z Gnieznem, kolejny bardzo dobry występ zaliczył Wiktor Przyjemski, a na swoim bardzo dobrym poziomie zaprezentowali się Wadim Tarasienko i Grzegorz Zengota. W Polonii próżno szukać słabych punktów. Widać, że jeżeli ta drużyna jedzie w pełnym składzie i nie prześladują żadnego zawodnika kontuzje to siła rażenia jest na prawdę duża.

Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 54:35, transmisja rozpocznie się o 15:55 w nsport+.

Awizowane składy:

Abramczyk Polonia Bydgoszcz

1. Zengota
2. Lyager
3. Bellego
4.
5. Tarasenko
6. Przyjemski
7. Bartoch
8.

Unia Tarnów
9. Koza
10. Bober
11. Zieliński
12. Mroczka
13. Lampart
14.
15. Konieczny
16.

fot. Emilia Hamerska – Lengas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×