Pierwsze wyjazdy na tor już w następnym tygodniu?


Pierwsze wyjazdy na tor już w następnym tygodniu?
W piątkowy wieczór Eltrox Włókniarz Częstochowa pomimo sytuacji związanej z pandemią zdołał zorganizować prezentację swojej drużyny. Oczywiście wszystko odbyło się niestety bez kibiców przez ograniczenia sanitarne. Pomimo to klub z Częstochowy za pośrednictwem telewizji internetowej SABMARtv przeprowadził prezentację za pomocą transmisji na żywo. Całą ceremonię poprowadzili Ireneusz Bieleninik, Tomasz Lorek oraz Piotr Wieszczyk. Fani mogli uczestniczyć w prezentacji poprzez wysyłanie pytań na klubowy messenger. Jedna z kibicek spytała trenera Eltrox Włókniarza Częstochowa o to, kiedy zespół wyjedzie na pierwsze treningi.
„Patrzymy w przyszłość i może się uda już w przyszłym tygodniu. Tor ładnie obsycha, lecz właśnie pogoda nam się trochę załamuje. Delikatnie pada, ale liczymy na parę dni fajnego ciepła i bez przymrozków w nocy. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli to w przyszłym tygodniu pierwszy wyjazd na tor jest całkiem możliwy.” – powiedział Piotr Świderski
Plany na pierwsze treningi na torze w przyszłym tygodniu są także m.in. w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie tamtejszy klub poinformował o tym na swoich mediach społecznościowych. Z pewnością o szybkim wyjeździe na tor myśli również Unia Leszno, która odwołała swój obóz treningowy w Hiszpanii i pozostała w województwie wielkopolskim.
fot. ELTROX Włókniarz Częstochowa
- Klasyfikacja Grand Prix 2026. Zmarzlik powiększa przewagę!
- Żużel. Grand Prix Szwecji 2026. Thomsen zaskoczył! Zmarzlika w finale
- Żużel. Kwalifikacje SGP Szwecji dla Patryka Dudka! Zmarzlik drugi
- Żużel. SGP4 Malilla 2026. Wyniki i klasyfikacja turnieju
- Żużel. Tai Woffinden kończy karierę. Wzruszył cały świat

