Żużel - Best Speedway Tv

Żurawie chcą się odgryźć niedźwiadkom! 7R Stolaro Stal Rzeszów – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz. [ZAPOWIEDŹ] | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żurawie chcą się odgryźć niedźwiadkom! 7R Stolaro Stal Rzeszów – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz. [ZAPOWIEDŹ]

7R Stolaro Stal Rzeszów

Żurawie chcą się odgryźć niedźwiadkom! 7R Stolaro Stal Rzeszów – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz. [ZAPOWIEDŹ]

W niedzielę 08.08 o godz. 12, na stadionie miejskim w Rzeszowie, zostanie rozegrane spotkanie w ramach dwunastej kolejki 2 ligi żużlowej pomiędzy drużynami 7R Stolaro Stal Rzeszów i Metaliką Recycling Kolejarz Rawicz.

Pierwszy mecz miał dosyć ciekawy przebieg, jednak ostatecznie zwyciężyła drużyna z południa Wielkopolski 49:40. W tamtym spotkaniu na największe pochwały zasłużyli, po stronie gospodarzy, Szymon Szlauderbach 13+1 pkt w pięciu startach oraz Damian Baliński 11 pkt w pięciu biegach, natomiast po stronie drużyny gości fantastyczne zawody rozgrywał Australijczyk Sam Masters 15+1 w sześciu gonitwach.

Awizowane składy:

awizowany rzeszow
awizowany rawicz


Spotkanie rewanżowe w Rzeszowie jest jednym z kluczowych dla końcowych rozstrzygnięć w sezonie zasadniczym 2 ligi żużlowej. Dla gospodarzy jest to kolejne spotkanie podtrzymujące ich szansę na awans do fazy playoff. Dla przyjezdnych rawickich niedźwiadków kolejne punkty są potrzebne w rywalizacji z drużyną z Opola o przodownictwo w tabeli.

Oba zespoły swoje ostatnie mecze pewnie zwyciężyły. Rzeszowskie żurawie pokonały u siebie drużynę Optibet Lokomotiv Daugavpils, natomiast drużyna z Rawicza pokonała gładko czerwoną latarnię ligi z Wittstock. W drużynie z Podkarpacia do składu wraca Patryk Rolnicki, zastępując Tima Soerensena. Na pozycji drugiego młodzieżowca jak to miało miejsce do tej pory, prawdopodobnie wystąpi startujący jako gość Dawid Rempała. W drużynie niedźwiadków w miejsce kontuzjowanego Jaimona Lidseya wystąpi inny “byk” z Leszna Kacper Pludra. Parę młodzieżowców będą stanowić Krzysztof Sadurski oraz Damian Ratajczak.

Spotkanie zapowiada się bardzo interesująco, można nawet pokusić się o stwierdzenie, że wynik będzie otwarty do samego końca a zawodnicy przysporzą nam wielu emocji.

#DrugajestEkstra

Foto: Emilia Hamerska-Lengas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×