Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Zaskakujący powrót emerytowanego Duńczyka | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Zaskakujący powrót emerytowanego Duńczyka

Żużel Mikkel Bech

Żużel. Zaskakujący powrót emerytowanego Duńczyka

Mikkel Bech to duński żużlowiec, który dość niespodziewanie zakończył karierę wraz z końcem sezonu 2020. Była to wówczas sensacyjna decyzja, zważywszy na to, że Bech miał wówczas ledwie 26 lat. Niedługo ponownie zobaczymy Duńczyka na motocyklu, choć będzie to tylko jednorazowy powrót.

Greg Hancock o przyszłości Falubazu -“Widzę w Zielonej Górze PGE Ekstralige w sezonie 2024”

30 czerwca odbędzie się wyjątkowy turniej z okazji dziesięciolecia startów Nielsa-Kristiana Iversena w barwach Esbjerg Vikings. Na miejscowym obiekcie odbędzie się czwórmecz, a w jednej z drużyn będzie rywalizował właśnie Mikkel Bech.

29-letni w tym roku były zawodnik napisał na swoim Facebooku, że ze względu na bardzo dobre relacje wiążące go z Iversenem, zdecydował się przyjąć zaproszenie i pościgać się po raz ostatni na jednym torze. Iversen i Bech pojadą w jubileuszowych zawodach w jednej drużynie, a skład tej ekipy uzupełnią Jonas Jeppesen i Matias Nielsen.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×