Żużel. Charytatywny Turniej Piłkarski z Gwiazdami: Żużlowcy na Boisku z Bartoszem Zmarzlikiem na Czele

Żużel. Charytatywny Turniej Piłkarski z Gwiazdami: Żużlowcy na Boisku z Bartoszem Zmarzlikiem na Czele
Zbliżający się grudzień to czas refleksji nad Świętami Bożego Narodzenia i troski o tych, którzy potrzebują wsparcia. Warto zauważyć wydarzenia charytatywne, w których udział biorą wybitni sportowcy tak jak w przypadku nadchodzącego „Świąteczne granie z Kubą”, organizowanego przez Jakuba Błaszczykowskiego.
W dniu 29 grudnia o godzinie 17:00 odbędzie się turniej piłkarski o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy, w którym wystąpią nie tylko Bartosz Zmarzlik i Patryk Dudek, ale także liczne gwiazdy ze świata sportu, filmu oraz sceny muzycznej. To nie pierwszy raz, gdy żużlowcy będą aktywnie wspierać tę inicjatywę – ich udział sięga już 2019 roku.
Bartosz Zmarzlik, mistrz w jeździe na żużlu, stanie na boisku obok legendarnego obrońcy reprezentacji Polski, Łukasza Piszczka. Na murawie pojawi się także Jan Błachowicz, były mistrz świata w UFC, znany z niezwykłej siły i umiejętności. Dołączy do nich Joanna Jędrzejczyk, kolejna wybitna postać z kręgu sportu. Nie zabraknie również Agnieszki Radwańskiej, jednej z najwybitniejszych polskich tenisistek w historii. Całą gamę talentów z różnych dziedzin reprezentować będzie także Ania Wyszkoni.
To wydarzenie obiecuje niezapomnianą mieszankę sportowych umiejętności i charytatywnego zaangażowania, a udział Zmarzlika i innych mistrzów żużla z pewnością dodaje mu wyjątkowego blasku.


MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ
- Unia Leszno dokonała niemożliwego! Trener skomentował spektakularny powrót [Wideo]
- Żużel. Gwiazdy przyjadą do Ostrowa! Ujawniono pierwsze nazwiska na liście
- DMPJ. Wilki Krosno najlepsze w Lublinie! Świetny występ Pawełczaka
- Tauron SEC w Pardubicach. Znamy listę startową ostatniej rundy
- Polonia Bydgoszcz nie wytrzymała ciśnienia „Nie da się ukryć, że zaczęło się robić nerwowo”