Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA/Turnieje Indywidualne

Żuzel. Lider Orła Łódź z dziką kartą na Łódź kreuje IMME

Żużel
Fot. Sonia Kaps

Autor: Krzysztof Choroszy

Żuzel. Lider Orła Łódź z dziką kartą na Łódź kreuje IMME

Tegoroczna edycja Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi im. Zenona Plecha odbędzie się 5 kwietnia w Łodzi. Zawody na łódzkiej Moto Arenie zapowiadają się bardzo dobrze, szczególnie że wystąpi w nich ścisła czołówka najlepszej żużlowej ligi świata. Dzisiaj poznaliśmy zawodnika, który otrzymał dziką kartę na turniej.

W poniedziałkowe przedpołudnie dowiedzieliśmy się, kto jako szesnasty zamelduje się w stawce zawodów. W mediach społecznościowych klubu z Łodzi zobaczyliśmy, że dziką kartę na przedsezonowe mistrzostwa Ekstraligi otrzymał Luke Becker. Amerykanin w zeszłym sezonie z dobrej strony pokazał się na zapleczu PGE Ekstraligi. Udało mu się nawet wystąpić w toruńskiej rundzie Grand Prix.

W nadchodzącym sezonie Becker będzie reprezentował barwy miejscowego Orła, gdzie przeszedł po roku jazdy w Falubazie Zielona Góra. 25-latek ma być jednym z liderów łodzian, którzy powalczą o dobry wynik w rozgrywkach Metalkas 2. Ekstraligi. Zespół Amerykanina sezon rozpocznie 13 kwietnia. Wtedy pojadą onk na wyjeździe ze Stalą Rzeszów.

żużel
Fot. Marta Astachow
Martin Vaculik
Fot. Michał Szmyd

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *