Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Polonia Bydgoszcz ma nowego kapitana. Będzie to jego drugi sezon w klubie

Żużel
Fot. Sonia Kaps

Autor: Krzysztof Choroszy

Oceń Wpis

Żużel. Polonia Bydgoszcz ma nowego kapitana. Będzie to jego drugi sezon w klubie

Polonia Bydgoszcz w przyszłym sezonie będzie jeździć w bardzo mocno zmienionym składzie względem tegorocznych rozgrywek. W Bydgoszczy mają nadzieję na to, że mała rewolucja kadrowa przyniesie efekt w postaci awansu do PGE Ekstraligi.

Dzisiaj bydgoszczanie poinformowali o kolejnej zmianie w szeregach nowego zespołu. Dotychczas nie wiedzieliśmy, kto będzie pełnił rolę kapitana zespołu z Bydgoszczy. Ostatecznie padło na Mateusza Szczepaniaka. 36-latek do Polonii trafił w trakcie minionego sezonu na zasadzie wypożyczenia z GKM-u Grudziądz. Polak zdecydował się pozostać na kolejny sezon nad Brdą, a teraz poprowadzi zespół do walki o awans.

W minionej kampanii Szczepaniak osiągnął średnią na poziomie 1,565. Był on solidnym punktem swojego zespołu, który pozwolił mu się odbudować po niewywalczeniu miejsca w ekstraligowej ekipie. Może on się odwdzięczyć za to, wywalczając awans razem z zespołem, który ma potencjał na walkę o coś więcej. Barwy Polonii będą bowiem reprezentować Kai Huckenbeck, Andreas Lyager, Tim Soerensen, Krzysztof Buczkowski.

Mateusz Szczepaniak
Fot. Emilia Hamerska – Lengas
380121870 787668733360726 3021195012669405250 n
Fot. Sonia Kaps

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

1 odpowiedź do “Żużel. Polonia Bydgoszcz ma nowego kapitana. Będzie to jego drugi sezon w klubie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×