Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności

Żużel na licytacjach WOŚP. Przemysław Pawlicki oferuje wyjazd na mecz

żużel
Fot. Roman Biliński

Autor: Jakub Bielak

Oceń Wpis

Żużel na licytacjach WOŚP. Przemysław Pawlicki oferuje wyjazd na mecz

Już dziś, w niedzielę 28 stycznia odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Znane osobistości z całej Polski dokładają swoją cegiełkę do uzbieranych pieniędzy poprzez wystawianie na licytację wyjątkowych przedmiotów, bądź też możliwości spotkania się i wspólnego spędzenia czasu. Tę drugą opcję zaoferował jeden z żużlowców – Przemysław Pawlicki.

Parę dni temu informowaliśmy o niezwykłym geście czterokrotnego mistrza świata, Bartosza Zmarzlika, który na licytację wystawił motocykl żużlowy, na którym jeździł między innymi podczas turniejów z cyklu Speedway Grand Prix. Na inny pomysł wpadł Przemysław Pawlicki. Zawodnik Enea Falubazu Zielona Góra podzielił się swoją akcją w sobotni wieczór poprzez media społecznościowe.

Starszy z braci Pawlickich wystawił na licytację możliwość wyjazdu na mecz do Szwecji wspólnie z nim oraz całym jego teamem. Kibic, który wygra licytację spędzi więc z całym teamem Przemysława Pawlickiego podróż do Szwecji, sam mecz, a także drogę powrotną.

Przedmiotem aukcji jest wyjazd wraz z Teamem PP59  na mecz do Szwecji. Osoba, która zwycięży będzie miała okazję zobaczyć jak funkcjonuje Team od strony, której nie możecie zobaczyć w telewizji. Na jedną podróż staniecie się częścią naszego zespołu w sezonie! Czeka Was podróż w naszym teamowym busie, przygotowanie do meczu, mecz i podróż do domu.  Będzie fantastycznie!” – napisano na stronie aukcji.

Przemek
Fot. Roman Biliński
Przemysław Pawlicki
Fot. Marta Astachow

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Reklamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×