Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Żużel. Młodemu zawodnikowi puściły nerwy. Pokazał rywalowi obraźliwy gest

Żużel
Fot. Canal+

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Młodemu zawodnikowi puściły nerwy. Pokazał rywalowi obraźliwy gest

Sobotni mecz Krajowej Ligi Żużlowej pomiędzy Polonią Piła a Ultrapur Startem Gniezno przyniósł wiele emocji. Po świetnym początku w wykonaniu gości, gospodarze walczyli o to, by odrobić stratę i powalczyć o drugie zwycięstwo w tym sezonie rozgrywek. Nerwy w zespole z Piły udzieliły się młodzieżowcowi, który w wyścigu młodzieżowym „pozdrowił” swojego rywala obraźliwym gestem.

W biegu drugim sobotniego starcia Tobiasz Jakub Musielak wypożyczony z Fogo Unii Leszno do Polonii walczył z Patrykiem Budniakiem. Gnieźnianin atakował Musielaka, jednak ten zdołał obronić się i wyjść przed juniora drużyny gości. Wtedy to zawodnik miejscowych pokazał Budniakowi środkowy palec, za co po biegu został ukarany przez sędziego spotkania żółtą kartką. O incydent Musielak zapytany został w wywiadzie dla Canal Plus, jednak nie chciał komentować tego zdarzenia.

Cały bieg układał się na 4 do 2 dla miejscowej Polonii. Wszystko za sprawą prowadzącego Błażeja Wypiora, który dzielnie odpierał ataki Mikołaja Czapli. Na ostatnim łuku wyścigu młodzieżowego Wypiora spotkał ogromny pech, gdyż jego maszyna zdefektowała, przez co on sam spadł na ostatnią pozycję, a Polonia przegrała ten wyścig 2:4.

Polonia Piła
Fot. Jakub Malec
Relacja na żywo
Fot. Jakub Malec

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *