Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Mecz charytatywny dla Andrieja Kudriaszowa w Opolu | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Mecz charytatywny dla Andrieja Kudriaszowa w Opolu

Żużel Kudriaszow

Żużel. Mecz charytatywny dla Andrieja Kudriaszowa w Opolu

Na 23 lipca zaplanowany został mecz charytatywny dla Andrieja Kudriaszowa. Taką informację za pośrednictwem swojej strony internetowej podał klub zawodnika, Kolejarz Opole. W zawodach mają się zmierzyć drużyna Andrieja z WTS Spartą Wrocław. Cały przychód ze spotkania zostanie przeznaczony na pomoc byłemu żużlowcowi.

GP w Częstochowie? Prezes nie ma wątpliwości

Na tę chwilę swój udział w wydarzeniu potwierdzili tacy zawodnicy, jak: Emil Sajfutdinow, Janusz Kołodziej, Andrzej Lebiediew, Robert Chmiel, Adam Ellis i Oskar Polis, którzy pojadą w drużynie Andrieja. Natomiast po stronie Sparty Wrocław swoją obecność zapowiedział Artiom Łaguta.

Andriej Kudriaszow to zawodnik opolskiego Kolejarza. Przez swoją straszną chorobę zmuszony został do przedwczesnego zakończenia kariery. Jego stan pogorszył się na tyle, że lekarze zdecydowali się na amputację lewej nogi. Teraz Andriej potrzebuje wsparcia finansowego na m.in. rehabilitację i zakup protezy.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×