Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Żużel. Kolejne problemy Kolejarza Rawicz! Kibice musieli pomóc w sfinansowaniu wyjazdu do Rzeszowa

Aresztowany
Fot. Sandra Rejzner

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Kolejne problemy Kolejarza Rawicz! Kibice musieli pomóc w sfinansowaniu wyjazdu do Rzeszowa

W ostatnim czasie bardzo głośno jest o Kolejarzu Rawicz, jednak nie ze względu na wyniki sportowe, a problemy i afery, jakie dzieją się wokół klubu. Wszystko zaczęło się od konfliktu prezesa i zarazem głównego sponsora „Niedźwiadków”, Sławomira Knopa, z Kibicami rawiczan. Knop w ostrych słowach skomentował bunt fan klubu Kolejarza. Późnej była jazda samymi juniorami, zniknięcie prezesa, a to nie wszystko, bo klub stanął właśnie na granicy upadku.

Najważniejsze zawody sezonu przed Oskarem Paluchem – kluczowe informacje

W mediach społecznościowych klubu oraz na oficjalnym koncie kibiców rawiczan pojawiła się informacja, że dzięki spontanicznej zbiórce pieniędzy, którą zorganizowali fani zespołu z Wielkopolski, wyjazd zespołu Kolejarza na kolejny mecz ligowy w Rzeszowie będzie możliwy. To pokazuje, w jak złej sytuacji finansowej jest rawicki klub, szczególnie, że w piątkowym spotkaniu 2. Ligi wystąpią głównie juniorzy z akademii. Przede wszystkim tutaj trzeba wyróżnić postawę Fan klubu, który stoi murem za swoją drużyną, mimo tych wszystkich złych rzeczy.

„Niedźwiadki” zajmują obecnie ostatnie miejsce w rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej i wszystko wskazuje na to, że tam zakończą sezon. Czy wystartują w ogóle w lidze w przyszłym roku? Nie wiadomo, chociaż z tego, co wiemy obecnie to w klubie będzie działać jedynie akademia, a zespołu w rozgrywkach ligowych ma nie być.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *