Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Kolejne problemy Kolejarza Rawicz! Kibice musieli pomóc w sfinansowaniu wyjazdu do Rzeszowa | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Kolejne problemy Kolejarza Rawicz! Kibice musieli pomóc w sfinansowaniu wyjazdu do Rzeszowa

Żużel

Żużel. Kolejne problemy Kolejarza Rawicz! Kibice musieli pomóc w sfinansowaniu wyjazdu do Rzeszowa

W ostatnim czasie bardzo głośno jest o Kolejarzu Rawicz, jednak nie ze względu na wyniki sportowe, a problemy i afery, jakie dzieją się wokół klubu. Wszystko zaczęło się od konfliktu prezesa i zarazem głównego sponsora “Niedźwiadków”, Sławomira Knopa, z Kibicami rawiczan. Knop w ostrych słowach skomentował bunt fan klubu Kolejarza. Późnej była jazda samymi juniorami, zniknięcie prezesa, a to nie wszystko, bo klub stanął właśnie na granicy upadku.

Najważniejsze zawody sezonu przed Oskarem Paluchem – kluczowe informacje

W mediach społecznościowych klubu oraz na oficjalnym koncie kibiców rawiczan pojawiła się informacja, że dzięki spontanicznej zbiórce pieniędzy, którą zorganizowali fani zespołu z Wielkopolski, wyjazd zespołu Kolejarza na kolejny mecz ligowy w Rzeszowie będzie możliwy. To pokazuje, w jak złej sytuacji finansowej jest rawicki klub, szczególnie, że w piątkowym spotkaniu 2. Ligi wystąpią głównie juniorzy z akademii. Przede wszystkim tutaj trzeba wyróżnić postawę Fan klubu, który stoi murem za swoją drużyną, mimo tych wszystkich złych rzeczy.

“Niedźwiadki” zajmują obecnie ostatnie miejsce w rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej i wszystko wskazuje na to, że tam zakończą sezon. Czy wystartują w ogóle w lidze w przyszłym roku? Nie wiadomo, chociaż z tego, co wiemy obecnie to w klubie będzie działać jedynie akademia, a zespołu w rozgrywkach ligowych ma nie być.

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×