Żużel - Best Speedway Tv

Żurawie z nowym krajowym zawodnikiem! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Żurawie z nowym krajowym

Żurawie z nowym krajowym zawodnikiem!

bstv 1536x162 4 1024x108 1

Żurawie z nowym krajowym zawodnikiem!

Autor: Bartek Bielecki Data: 28-05-2021

Paskudna kontuzja Andireja Karpova zmusiła działaczy z stolicy Podkarpacia do poszukania wzmocnień, i to się im udało. Szeregi zespołu zasilił Adrian Cyfer który do tej pory startował dla klubu Arged Malesa Ostrów Wielkopolski.

Adrian Cyfer przed sezonem przedłużył kontrakt z klubem z Ostrowa ale przegrał tam walkę o skład, teraz rodowity Gorzowianin został wypożyczony do klubu z Rzeszowa wszystkie formalności zostały dopięte na ostatni guzik gdyż Ostrowinie od samego początku nie rubli żadnego problemu i zgodzili się wypożyczyć swojego zawodnika.

W tej sytuacji wygranym jest każda z stron. Klub zyskuje zawodnika który może okazać się strzałem w przysłowiową dziesiątkę a zawodnik nie traci prawie sezonu gdyż druga ligą dopiera co wystartowała.

Cyfer, który pojawił się w Rzeszowie w czwartek przed południem jeszcze tego samego dnia odjechał trening w żurawich barwach.

Z nieukrywaną radością przedstawiamy Państwu nowego zawodnika 7R Stolaro Stali Rzeszów na sezon 2021 – Adriana Cyfera” – piszą na Facebooku przedstawiciele – 7R Stolaro Stali Rzeszów

Foto : Facebook: speedwaystalrzeszów

image

Zostaw komentarz

0/100

×