Żużel - Best Speedway Tv

Żurawie z nowym krajowym zawodnikiem! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żurawie z nowym krajowym zawodnikiem!

Żurawie z nowym krajowym
bstv 1536x162 4 1024x108 1
Żurawie z nowym krajowym zawodnikiem! 3
Spis treści

Żurawie z nowym krajowym zawodnikiem!

[su_label]Autor: Bartek Bielecki Data: 28-05-2021[/su_label]

Paskudna kontuzja Andireja Karpova zmusiła działaczy z stolicy Podkarpacia do poszukania wzmocnień, i to się im udało. Szeregi zespołu zasilił Adrian Cyfer który do tej pory startował dla klubu Arged Malesa Ostrów Wielkopolski.

Adrian Cyfer przed sezonem przedłużył kontrakt z klubem z Ostrowa ale przegrał tam walkę o skład, teraz rodowity Gorzowianin został wypożyczony do klubu z Rzeszowa wszystkie formalności zostały dopięte na ostatni guzik gdyż Ostrowinie od samego początku nie rubli żadnego problemu i zgodzili się wypożyczyć swojego zawodnika.

W tej sytuacji wygranym jest każda z stron. Klub zyskuje zawodnika który może okazać się strzałem w przysłowiową dziesiątkę a zawodnik nie traci prawie sezonu gdyż druga ligą dopiera co wystartowała.

Cyfer, który pojawił się w Rzeszowie w czwartek przed południem jeszcze tego samego dnia odjechał trening w żurawich barwach.

Reklamy

Z nieukrywaną radością przedstawiamy Państwu nowego zawodnika 7R Stolaro Stali Rzeszów na sezon 2021 – Adriana Cyfera” – piszą na Facebooku przedstawiciele – 7R Stolaro Stali Rzeszów

Foto : Facebook: speedwaystalrzeszów

image
Żurawie z nowym krajowym zawodnikiem! 4

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×