Żużel - Best Speedway Tv

Znamy stan zdrowia Krystiana Pieszczka | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
stan zdrowia

Znamy stan zdrowia Krystiana Pieszczka

Znamy stan zdrowia Krystiana Pieszczka

Krystian Pieszczek po wypadku któremu uległ podczas turnieju z okazji 90-lecia ROW-u Rybnik, został przewieziony do szpitala z podejrzeniem złamania lewego obojczyka. Dziś ROW Rybnik przekazał bardziej szczegółowe informacje na temat jego zdrowia.

Przypominamy, że do całego zdarzenie doszło w biegu siedemnastym, wspomnianego turnieju i uczestniczyli w nim Krystian Pieszczek i Brady Kurtza. Polak na wyjściu z drugiego łuku nie opanował motocykla i wpadł na Kurtza. Australijczyk nieprzyjemnie upadł na tor, jednak o wiele gorzej wyglądała sytuacja z Pieszczkiem, który uderzył w bandę. Polak został zabrany karetką do szpitala a lekarze podejrzewali u niego odnowienie starej kontuzji.

Erik Riss przedłużył kontrakt z Trans MF Landshut Devils

Klub z Rybnika poinformował, jak obecnie wygląda stan zdrowia Krystiana Pieszczka. Jak czytamy w komunikacie, ma on złamany lewy obojczyk jednak to, czy doznał on poważniejszych urazów, będzie wiadomo po szczegółowych badaniach. Więcej na temat kontuzji i leczenia będzie wiadomo po oględzinach lekarskich w szpitalu w Piekarach Śląskich, w którym przebywa zawodnik.

Fot. wojta-foto.cz

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

Znamy stan zdrowia Krystiana Pieszczka

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×