Żużel: Ekscytujące Aktualności w Sporcie Żużlowym

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Znamy stan zdrowia Krystiana Pieszczka

stan zdrowia

Autor: Sebastian Krauz

Znamy stan zdrowia Krystiana Pieszczka

Krystian Pieszczek po wypadku któremu uległ podczas turnieju z okazji 90-lecia ROW-u Rybnik, został przewieziony do szpitala z podejrzeniem złamania lewego obojczyka. Dziś ROW Rybnik przekazał bardziej szczegółowe informacje na temat jego zdrowia.

Przypominamy, że do całego zdarzenie doszło w biegu siedemnastym, wspomnianego turnieju i uczestniczyli w nim Krystian Pieszczek i Brady Kurtza. Polak na wyjściu z drugiego łuku nie opanował motocykla i wpadł na Kurtza. Australijczyk nieprzyjemnie upadł na tor, jednak o wiele gorzej wyglądała sytuacja z Pieszczkiem, który uderzył w bandę. Polak został zabrany karetką do szpitala a lekarze podejrzewali u niego odnowienie starej kontuzji.

Erik Riss przedłużył kontrakt z Trans MF Landshut Devils

Klub z Rybnika poinformował, jak obecnie wygląda stan zdrowia Krystiana Pieszczka. Jak czytamy w komunikacie, ma on złamany lewy obojczyk jednak to, czy doznał on poważniejszych urazów, będzie wiadomo po szczegółowych badaniach. Więcej na temat kontuzji i leczenia będzie wiadomo po oględzinach lekarskich w szpitalu w Piekarach Śląskich, w którym przebywa zawodnik.

Fot. wojta-foto.cz

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

Znamy stan zdrowia Krystiana Pieszczka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×