Żużel - Best Speedway Tv

Znamy pierwszych 6. uczestników Todd Kurtz Testimonial | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Znamy pierwszych 6. uczestników Todd Kurtz Testimonial

Todd Kurtz

Znamy pierwszych 6. uczestników Todd Kurtz Testimonial

Todd Kurtz już w sezonie 2020 miał zamiar zorganizować jubileusz z okazji 10-lecia swoich startów w brytyjskich ligach. W związku z epidemią musiał on zmienić swoje plany, ale w międzyczasie podjął decyzję o zakończeniu kariery. Pod koniec zeszłego roku zapowiedział, że turniej mimo wszystko się odbędzie, do tej pory Australijczyk ogłosił już 6. nazwisk.

Już 24 marca na Owlerton Stadium w Sheffield odbędzie się Todd Kurtz Testimonial, organizowany z okazji 10-lecia startów Todda w Wielkiej Brytanii. Obecnie wiemy, że w zawodach wystartują Nicolai Klindt, Sam Masters, Kyle Howarth, Jack Holder, Tobiasz Musielak i młodszy brat organizatora Brady Kurtz. Pozostali uczestnicy zostaną ogłoszeniu wkrótce, ale na razie obsada wygląda dość imponująco, a sam turniej zapowiada się bardzo ciekawie.

Todd Kurtz nigdy nie osiągał sukcesów w Polsce, ale całkiem nieźle radził sobie w Wielkiej Brytanii, gdzie reprezentował barwy takich klubów jak Poole Pirates, Coventry Bees, Plymouth Devils, czy Swindon Robins, a karierę zakończył jako zawodnik Somerset Rebels i Sheffiled Tigers. 2020 miał być jako ostatnim sezonem w karierze, ale plany pokrzyżował mu koronawirus. Wtedy właśnie miał zorganizować swój jubileuszowy turniej, ale z wiadomych przyczyn musiał go przenieść, a dzięki pomocy klubu z Sheffield zawody odbędą się już marcu tego roku.

fot. Todd Kurtz Racing/Facebook

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×