Żużel - Best Speedway Tv

Jack Holder celuje w finał Premiership | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jack Holder celuje w finał Premiership

Jack Holder

Jack Holder celuje w finał Premiership

W sezonie 2021 Sheffield Tigers zakończyli rundę zasadniczą na 4. miejscu, ale w półfinale odpadli w starciu z Belle Vue. Kluczową postacią w zespole był Jack Holder, który miał najwyższą średnią w Premiership.

Teraz „Tygrysy” skompletowały już kadrę na zbliżający się sezon, a na klubowych mediach Australijczyk skomentował skład zespołu – „Drużyna wygląda dobrze, więc miejmy nadzieję, że wygramy wiele spotkań, a naszym pierwszym zadaniem jest awans do play-offów” – mówi Jack na łamach sheffield-speedway.com.

Młodszy z braci Holderów nie chce jednak poprzestawać na półfinale i ma zamiar osiągnąć z Sheffield więcej niż w poprzednim roku – „Ale chcę, żebyśmy poszli o jeden krok do przodu i doszli do finału, jeśli wszyscy wykonamy swoją pracę, nie ma powodu, dla którego nie moglibyśmy tego osiągnąć” – stwierdził Australijczyk.

Obecnie w składzie Sheffield Tigers znajduje się 7. zawodników: Tobiasz Musielak, Craig Cook, Adam Ellis, Kyle Howarth, Stefan Nielsen, Connor Mountain i Jack Holder. Ekipa wygląda całkiem przyzwoicie i zdecydowanie ma szanse na walkę o medale, ale należy pamiętać, że pozostałe kluby na papierze wcale nie wyglądają gorzej. Do Premiership dołączyły takie gwizdy jak Jason Doyle, czy Max Fricke, co zdecydowanie będzie miało wpływ na poziom całej ligi.

fot. Emilia Hamerska-Lengas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×