Żużel - Best Speedway Tv

Zmarzlik po latach odchodzi z Vetlandy, Dudek z nowym klubem w Szwecji | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zmarzlik po latach odchodzi z Vetlandy, Dudek z nowym klubem w Szwecji

Zmarzlik

Zmarzlik po latach odchodzi z Vetlandy, Dudek z nowym klubem w Szwecji

Do zaskakujących transferów dochodzi nie tylko w Polsce, ale również w Szwecji. Niedawno informowaliśmy o przejściu Bewleya do Smederny, teraz oficjalnie ogłoszono kolejne zmiany, a mowa tu o dwóch czołowych polskich żużlowcach.

Kilka dni temu Patryk Dudek oświadczył, że po roku jazdy w Rospiggarnie Hallstavik zmienia barwy. Wczoraj jego pozyskaniem pochwalił się inny klub z Bauhaus-Ligan, a konkretnie Lejonen Gislaved, czyli zespół, który w tym okienku dogadał się już m.in. z Dominikiem Kuberą.

Reklamy

Nieco bardziej szokującą informacją jest odejście dwukrotnego Mistrza Świata z Vetlandy po dziewięciu latach. Bartosz Zmarzlik ze swoim klubem 2 razy (2014,2015) wygrał Drużynowe Mistrzostwa Szwecji. „Czas na zmiany. Zdecydowałem się opuścić Vetlanda Speedway. Chciałbym podziękować z tego miejsca wszystkim zaangażowanym w istnienie klubu za wspólne 10 lat razem Dziękuje też kibicom za ten czas. Za to, że byliście z nami, za wsparcie i doping Do zobaczenia Vetlanda” -oświadczył na swoich mediach społecznościowych Bartosz Zmarzlik.

Na ten moment nie wiadomo, jakie barwy za granicą będzie reprezentował Indywidualny Mistrz Polski, ale przy obecnych tendencjach zawodników najbardziej prawdopodobne jest, że Zmarzlik wybierze jeden ze Szweckich klubów w Bauhaus-Ligan.

fot. Wojta-foto.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×