Żużel - Best Speedway Tv

Zengota nie ukrywa zainteresowania jego osobą. „Miałem propozycję z innych klubów” | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Zengota

Zengota nie ukrywa zainteresowania jego osobą. „Miałem propozycję z innych klubów”

Zengota nie ukrywa zainteresowania jego osobą. „Miałem propozycję z innych klubów”

Zawodnik miał parę ofert możliwości startu w najlepszej lidze żużlowej na świecie. Jak się okazuje o zawodnika walczył także ZOOleszcz GKM Grudziądz, lecz to właśnie klub z Wielkopolski został następnym klubem w karierze, zawodnika – Miałem propozycję z dwóch innych klubów, ale Fogo Unia jest mi szczególnie bliska. Nie wybiegałem myślami w innym kierunku. W Lesznie jest środowisko ludzi, których dobrze wspominam i dobrze się tam czułem. Jak mam wracać do PGE Ekstraligi, to myślę, że w kręgu takich osób będzie mi lepiej i pozwoli mi to uzyskiwać dobre rezultaty – mówi Zengota na łamach PGE Ekstraligi

Spotkanie z Miedzińskim. Są ważne ustalenia co do kontynuowania kariery

Zawodnik jak sam podkreśla, co do swojego poziomu i rywalizacji z najlepszymi. Kontakt z najlepszymi zawodnikami miał w Szwecji, a w 1 lidze żużlowej był jednym z wyróżniających się zawodników. – Nie czuję się w żaden sposób gorszy. Jeździłem z zawodnikami z tego poziomu m.in. w Szwecji i potrafiłem wygrywać. Nie patrzę na to wszystko, że jest ponad tym, co potrafię, tylko że jest w moim zasięgu. Jak będę tylko dobrze przygotowany i będę miał „porządek” w głowie, a motocykle będą jechały, to jestem spokojny – kontynuuje zawodnik dla PGE Ekstraligi.

fot. Michał Szmyd

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×