Żużel - Best Speedway Tv

"Zderzyliśmy się z PGE Ekstraligą". Pomeczowe wypowiedzi kapitana i juniora Arged Malesa Ostrów | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

“Zderzyliśmy się z PGE Ekstraligą”. Pomeczowe wypowiedzi kapitana i juniora Arged Malesa Ostrów

Arged Malesa Ostrów

“Zderzyliśmy się z PGE Ekstraligą”. Pomeczowe wypowiedzi kapitana i juniora Arged Malesa Ostrów

Gospodarze po przegranym inauguracyjnym meczu nie mieli powodów do radości. Na pochwałę zasługuje jedynie postawa Chrisa Holdera który jako jedyny od początku dobrze odczytał ostrowski tor. Ostrowianie mieli problemy z ruszeniem spod taśmy, brakowało im prędkości. Po meczu zapytaliśmy się Tomasza Gapińskiego oraz Sebastiana Szostaka z drużyny gospodarza Arged Malesa Ostrów .

Arged Malesa Ostrów

Lider formacji juniorskiej nie był zadowolony ze swoich zdobyczy punktowych jak i ostatecznego wyniku na koniec spotkania.

“Ciężko powiedzieć co nam nie wyszło, na pewno wpłynęło na to fakt, że nie mogliśmy u siebie potrenować, plandeka była rozłożona od poniedziałku, treningi krótko przed meczem ułatwiły by spasowanie z torem. na chwilę obecną trzeba to wszystko na spokojnie przeanalizować i wyciągnąć wnioski.”- skomentował Szostak

Zawodnik zapowiedział solidną pracę i przygotowania na pierwszy mecz wyjazdowy w Toruniu, który będzie kolejnym sprawdzianem w PGE Ekstralidze dla drużyny beniaminka.

Kapitan Tomasz Gapiński na gorąco skomentował swój powrót do najlepszej ligi żużlowej na świecie w której ostatnio ścigał się w 2015roku w brawach Stali Gorzów.

Nie jest to idealny powrót. Wynik jest jaki jest, nikt się z tego nie cieszy, mieliśmy ciężki orzech do zgryzienia, byliśmy pełni nadziei a rzeczywistość pokazała co innego, to nad czym musimy jeszcze popracować. Nie pomogło nam to, że nie mogliśmy trenować na swoim domowym torze. Tor był równy dla wszystkich zarówno dla nas jak i zawodników Grudziądza. Po prostu zderzyliśmy się z PGE Ekstraligą. Dzisiaj były też wielkie emocje dla nas, pierwszy mecz, chcieliśmy wypaść dobrze a wypadło to bardzo blado, musimy pracować by nasze wyniki się poprawiły.” – zakończył Tomasz Gapiński

Reklamy

fot. Łukasz Kolski

Zostaw komentarz

0/100

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×