Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Wybrzeże Gdańsk ogłosiło pozostanie kolejnych zawodników

Wybrzeże Gdańsk
Fot. Marta Astachow

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Wybrzeże Gdańsk ogłosiło pozostanie kolejnych zawodników

Tegoroczne rozgrywki nie były do końca udane w wykonaniu Wybrzeża Gdańsk. Gdańszczanie ledwo weszli do fazy play-off, gdzie od razu odpadli z Falubazem Zielona Góra. W Gdańsku nikt nie chcę powtórki słabego sezonu, a władze klubu prężnie działają na rynku transferowym.

Dzisiaj Wybrzeże ogłosiło, że w ich drużynie pozostanie trzech młodzieżowców: Miłosz Wysocki, Bartosz Tyburski i Eryk Kamiński. Jak w poście na Facebooku napisał klub utalentowany Wysocki, mający ważny dwuletni kontrakt podisany przed sezonem, uzgodnił warunki finansowe na przyszły sezon. Bartosz Tyburski po udanym egzaminie na licencję żużlową ma ważny kontrakt do 2025 roku, natomiast najmłodszy z nich Kamiński przedłużył umowę, która pierwotnie wygasała 30 października o dwa kolejne lata.

Oznacza to, że gdańszczanie mają zapewnioną przyszłość swojej formacji juniorskiej i nie będą musieli obawiać się o zawodników młodzieżowych do swojego składu. Najważniejsze jest tutaj utrzymanie Miłosza Wysockiego, który w zeszłorocznych rozgrywkach 1. Ligi Żużlowej potrafił błysnąć i jechać naprawdę świetnie.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×