Żużel: Ekscytujące Aktualności w Sporcie Żużlowym

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga/PGE EKSTRALIGA

Wilki Krosno rozliczyły się z zawodnikami za sezon 2022

Wilki Krosno

Autor: Sebastian Krauz

Wilki Krosno rozliczyły się z zawodnikami za sezon 2022

Wilki Krosno poinformowały, że dokonały pełnego rozliczenia ze wszystkimi zawodnikami za sezon 2022, a żużlowcy otrzymali wynagrodzenie za miniony sezon. Klub uregulował też wszelkie inne zobowiązania

Klub za pośrednictwem swojej strony poinformował, że “Wataha” ma za sobą audyt finansowy przeprowadzony przez PGE Ekstraligę, a obecnie klub szykuje się już do okna transferowego. Klub dokonał pełnego rozliczenia za sezon 2022, a żużlowcy otrzymali pełne wynagrodzenie za miniony sezon. Klub dokonał także płatności za wszelkie inne zobowiązania. Dodatkowo klub poinformował, że na stadionie w Krośnie toczą się prace, które dopasują obiekt do wymogów infrastrukturalnych niezbędnych do udziału w rozgrywkach PGE Ekstraligi.

Prezes opowiedział także, że w minionym roku najbardziej bolesny finansowo był walkower z drużyną z Zielonej Góry, który kosztował klub łącznie pół miliona złotych. Prezes zapewnił jednak, że dzięki wsparciu klub był w stanie poradzić sobie z zaistniałą sytuacją.

Waldemar Sadowski: Mocno pracuję i liczę na to, że jego ciężka praca zaowocuje

– Tradycyjnie w październiku zamykamy na zero wszelkie rozliczenia z naszymi zawodnikami za dany sezon. Nie inaczej jest i tym razem. Stabilność finansowa to priorytet w naszym działaniu. Cieszymy się, że możemy poinformować o pełnym rozliczeniu sezonu 2022. W stu procentach zapłaciliśmy zawodnikom za wszystkie wystawione przez nich faktury. W całości rozliczone są również nasze występy w DMPJ. Szybkie zamknięcie finansowe sezonu to w żużlu wielka sprawa. Ta dyscyplina jest trudna do szczegółowego zaplanowania i rozliczenia. Ciężka praca wszystkich osób działających w klubie oraz stale rozwijająca się współpraca z naszymi partnerami przynosi efekty. W tak małym mieście dokonaliśmy tak wielkiej rzeczy – podkreśla w wypowiedzi dla oficjalnego serwisu klubowego wilkikrosno.pl prezes Cellfast Wilków, Grzegorz Leśniak.

Fot. Mateusz Biskup

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Wilki Krosno rozliczyły się z zawodnikami za sezon 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×