Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga/Wywiady

Wiktor Przyjemski: „Spory prezent sobie zrobiłem na urodziny”

Wiktor Przyjemski

Autor: Dawid Procajło

Wiktor Przyjemski: „Spory prezent sobie zrobiłem na urodziny”

Nie od dziś wiadomo, że Abramczyk Polonia Bydgoszcz ma w swojej kadrze prawdziwy brylant jeśli chodzi o zawodników młodego pokolenia. Podczas ostatniego spotkania z ebebe PSŻ Poznań Wiktor Przyjemski po raz kolejny udowodnił, że jest prawdziwym liderem „Gryfów” mimo wciąż niedużego stażu w świecie czarnego sportu. Niedzielny mecz w Bydgoszczy zakończył się wygraną gospodarzy (48:42) a młody zawodnik został bohaterem meczu.
galeria 1 10


Jak przystało na swój talent Wiktor Przyjemski na swoim domowym torze nie ma sobie równych i niezależnie od rywala przywozi wysokie punkty, co było również jego dziełem w spotkaniu ze „Skorpionami” uzyskując płatny komplet (13+2 pkt). Zawodnik nie krył swojego zadowolenia z tego występu. – Swój występ oceniam raczej dobrze, gdzieś tam od początku byłem dopasowany do tego toru, więc wszystko mi grało. Jestem zadowolony bo spory prezent sobie zrobiłem na urodziny więc to się liczy. W następnym meczu chcę znów pokazać się z jak najlepszej strony, jechać cały czas do przodu oraz zdobywać jak najwięcej punktów. – ocenia niedawny solenizant.

Żużel. Pierwsza wygrana Peterborough Panthers i groźnie wyglądająca kraksa Tobiasza Musielaka – raport z Wysp BrytyjskichW ubiegłym roku Wiktor Przyjemski startował również w zawodach SGP2, zawodnik postanowił odnieść się do pytania o brak powołania na start w eliminacjach do finałowej fazy tegorocznego cyklu. – Moje powołanie do SGP2 zależało bardziej od Srebrnego Kasku w którym średnio mi poszło i przez to się nie dostałem, a jedno i drugie miejsce trener kadry dał Mateuszowi Cierniakowi oraz Kacprowi Pludrze, więc nie mam pretensji, po prostu Kacper był w lepszej dyspozycji a na mnie przyjdzie jeszcze czas. – potwierdza z pokorą młody żużlowiec.

galeria 2 9

W rundzie rewanżowej Wiktor Przyjemski będzie miał możliwość zapoznania się z poznańskim „Golajem”, zapytany o swoje odczucia dotyczące tego toru, nie jest w stanie ocenić swoich szans ze względu na brak wielu możliwości do startu na nim. – Akurat okazji za dużo nie miałem, żeby jeździć w Poznaniu ale mam nadzieję, że będzie wyglądało to dobrze. Zapytany na koniec rozmowy z mediami o swoją przyszłość, młody żużlowiec rozwiewa wątpliwości. – Na razie nie myślę o następnym sezonie, bo jest jeszcze dużo czasu jestem teraz w Polonii, jeżdżę dla Polonii i zobaczymy co będzie po sezonie. – podsumowuje młodzieżowiec Abramczyk Polonii Bydgoszcz.


Foto: Sonia Kaps

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×