Żużel - Best Speedway Tv

Wielki powrót po dwóch latach! Znalazł swoje miejsce na odbudowę? | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Wielki powrót

Wielki powrót po dwóch latach! Znalazł swoje miejsce na odbudowę?

Wielki powrót po dwóch latach! Znalazł swoje miejsce na odbudowę?

Gdy FOGO Unię Leszno opuszczali Bartosz Smektała i Dominik Kubera, wiele wskazywało będzie, że to ten pierwszy będzie błyszczał jaśniej na torach PGE Ekstraligi. Jak pokazuje historia, stało się odwrotnie, a Bartosz Smektała zawiódł kibiców zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa. Kibice zarzucali mu brak odwagi w kluczowych momentach wyścigów i zbyt łatwe tracenie pozycji. Popularny Smyk zdecydował się więc zaufać swojemu macierzystemu klubowi i powrócił do ekipy byków.

W Unii Smektała spędził najlepsze chwile swojego żużlowego życia. Zdobył z nią aż pięć tytułów mistrzowskich PGE Ekstraligi, a sam był przewodnią postacią w swojej ekipie. Nic więc dziwnego, że po dwóch chudych latach postanowił wrócić do zespołu, w którym z pewnością przeżywał tłuste lata.

Apator dopiął swego! Nowy zawodnik U-24 na pokładzie

Wielki powrót po dwóch latach! Znalazł swoje miejsce na odbudowę?

Sam pomysł na przedstawienie transferu jest bardzo ciekawy i za to prowadzącym media społecznościowe FOGO Unii Leszno należą się brawa! Nowy zawodnik został ogłoszony w formie filmiku stylizowanego na grę wideo. Można być więc pewnym, że jeśli zawodnik będzie jeździł tak dobrze, jak kreatywnie go przedstawiono, to FOGO Unia Leszno będzie mieć zawodnika na przynajmniej solidnym poziomie!

Fot. Bartosz Smektała

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Wielki powrót po dwóch latach! Znalazł swoje miejsce na odbudowę?

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×