Żużel - Best Speedway Tv

Ważny mecz dla Betard Sparta Wrocław i MrGarden GKM Grudziądz, będzie iskrzyło? | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ważny mecz dla Betard Sparta Wrocław i MrGarden GKM Grudziądz, będzie iskrzyło?

Ważny mecz dla Betard Sparta Wrocław i MrGarden GKM Grudziądz, będzie iskrzyło?

To będzie ciekawy i zacięty mecz. Żadna z drużyn już nie może pozwolić sobie na błędy, jeżeli chcą dołączyć do walki o medale. Póki co Sparta wygrała jeden mecz, jeden zremisowała i dwa razy została pokonana. GKM ma bardzo podobną sytuację, więc to ostatnia szansa na poprawę.


Faworytem spotkania jest jednak Wrocław, który będzie posiadał atut własnego toru. Dodatkowym plusem jest pojawienie się w składzie Chrisa Holdera. Zawodnik całkiem dobrze zaprezentował się w poprzedniej potyczce i na pewno wspomoże drużynę. Jednak w ekipie są też niewiadome. Ostatni słaby występ Maksyma Drabika zmusza do postawienia pytania – czy był to chwilowy spadek formy, czy będzie co raz gorzej. Najpewniejszymi punktami we wrocławskim klubie są Woffinden i Janowski. Panowie potrafią jechać na 110 procent, chociaż zdarzają się im pomyłki. Włodarze i kibice z całą pewnością liczą na to, że tych pomyłek nie będzie.


Ostatni mecz GKM-u z Unią Leszno pokazał, że drużyna potrafi się postawić Mistrzom Polski. Mimo, że przegrali te zawody, różnica punktów nie była ogromna – 42:48. Można powiedzieć, że jest czego gratulować, bo niejedni chcieliby uzyskać taki wynik. Grudziądz ma szczęście, że z meczu na mecz w lepszej formie jest starszy z braci Pawlickich – Przemysław. Wszyscy liczą na to że i Artiom Łaguta pojedzie tak jak w dwóch pierwszych spotkaniach i poprowadzi ekipę do zwycięstwa.


Czeka nas zacięta walka o punkty, bo dla obydwu drużyn jest to być albo nie być. Niech wygra lepszy. Start pierwszej gonitwy przewidziano na godzinę 20.30.

Zostaw komentarz

0/100

×