Żużel - Best Speedway Tv

Wadim Tarasienko z klubem w lidze angielskiej | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wadim Tarasienko z klubem w lidze angielskiej

Wadim Tarasienko

Wadim Tarasienko z klubem w lidze angielskiej

Wadim Tarasienko jest kolejnym zawodnikiem po Artiomie Łagucie, który zdecydował się na jazdę w rozgrywkach Premiership na wyspach brytyjskich. Dziś klub potwierdził pozyskanie 29-latka w mediach społecznościowych.

Deszcz przerwał rywalizację. Betard Sparta Wrocław – ZOOleszcz GKM Grudziądz [RELACJA]

Wadim Tarasienko zdecydował się na podobny ruch do Artioma Łaguty oraz Emila Sajfutdinowa i postanowił w tygodniu jeździć w lidze angielskiej. Jego nowa drużyna Peterborough Panthers w mediach społecznościowych pochwaliło się pozyskaniem nowego zawodnika. Tarasienko potrzebuje więcej jazdy, ponieważ dotychczas startował tylko i wyłącznie w PGE Ekstralidze w barwach ZOOleszcz GKM-u Grudziądz do którego dołączył po trzeciej kolejce tego sezonu.

Zespół “Panter” od praktycznie początku sezonu jeździł w osłabieniu z powodu rezygnacji z jazdy po pierwszym spotkaniu w Premiership Nickiego Pedersena. Tarasienko wypełni lukę w składzie po Duńczyku, na debiut będzie musiał jeszcze poczekać, takowy będzie miał miejsce 19 czerwca w Manchesterze przeciwko Belle Vue Aces.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×