Żużel - Best Speedway Tv

Vaclav Milik: Juniorzy zrobili niesamowitą robotę | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Vaclav Milik

Vaclav Milik: Juniorzy zrobili niesamowitą robotę

Vaclav Milik: Juniorzy zrobili niesamowitą robotę

Kolejnym zawodnikiem, który udzielił krótkiego wywiadu pomeczowego Best Speedway TV jest Vaclav Milik. Czech skomentował zwycięstwo swojej drużyny w poniedziałkowym spotkaniu o awans do PGE Ekstraligi. Celfast Wilki Krosno pokonały Stelmet Falubaz Zielona Góra 50:40. 

Francis Gusts w magazynie żużlowym Best Speedway TV: Mam nadzieję, że będę w przyszłości jeździł we Wrocławiu

O meczu w Krośnie:

”Chciałbym bardzo podziękować juniorom, którzy dzisiaj zrobili niesamowitą robotę dla naszego teamu. Seniorzy pojechali równo, ale wydaje mi się, że dużo punktów pogubiliśmy. Z mojej perspektywy indywidualnej, ja dwa punkty straciłem po trasie, a nie powinienem tego zrobić, bo przecież wiem, jak tu się jeździ. Raz zrobiłem błąd, byłem na siebie wściekły i zrobiłem go jeszcze raz. Jestem zadowolony, ale mogła być większa przewaga. Dziesięć punktów jest okej, więc jak drużyna pojedzie równo jak tutaj, to Ekstraliga może być nasza”.

Wszystkie wypowiedzi po meczu w Krośnie, TUTAJ

O rewanżu w Zielonej Górze:

”Parę lat już nie jeździłem na tym torze, ale pamiętam, że robiłem tam dobre wyniki. Obyśmy się szybko dopasowali do tamtego toru, oby nam dobrze szły starty. Liczę na to, że pojedziemy tak równo jak w Krośnie, bo każdy dużo punktów dołożył do tego sukcesu. Ważne, żebyśmy powtórzyli to w Zielonej Górze”.

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×