Żużel: Ekscytujące Aktualności w Sporcie Żużlowym

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga/Wywiady

Vaclav Milik: Juniorzy zrobili niesamowitą robotę

Vaclav Milik

Autor: Jakub Bielak

Vaclav Milik: Juniorzy zrobili niesamowitą robotę

Kolejnym zawodnikiem, który udzielił krótkiego wywiadu pomeczowego Best Speedway TV jest Vaclav Milik. Czech skomentował zwycięstwo swojej drużyny w poniedziałkowym spotkaniu o awans do PGE Ekstraligi. Celfast Wilki Krosno pokonały Stelmet Falubaz Zielona Góra 50:40. 

Francis Gusts w magazynie żużlowym Best Speedway TV: Mam nadzieję, że będę w przyszłości jeździł we Wrocławiu

O meczu w Krośnie:

”Chciałbym bardzo podziękować juniorom, którzy dzisiaj zrobili niesamowitą robotę dla naszego teamu. Seniorzy pojechali równo, ale wydaje mi się, że dużo punktów pogubiliśmy. Z mojej perspektywy indywidualnej, ja dwa punkty straciłem po trasie, a nie powinienem tego zrobić, bo przecież wiem, jak tu się jeździ. Raz zrobiłem błąd, byłem na siebie wściekły i zrobiłem go jeszcze raz. Jestem zadowolony, ale mogła być większa przewaga. Dziesięć punktów jest okej, więc jak drużyna pojedzie równo jak tutaj, to Ekstraliga może być nasza”.

Wszystkie wypowiedzi po meczu w Krośnie, TUTAJ

O rewanżu w Zielonej Górze:

”Parę lat już nie jeździłem na tym torze, ale pamiętam, że robiłem tam dobre wyniki. Obyśmy się szybko dopasowali do tamtego toru, oby nam dobrze szły starty. Liczę na to, że pojedziemy tak równo jak w Krośnie, bo każdy dużo punktów dołożył do tego sukcesu. Ważne, żebyśmy powtórzyli to w Zielonej Górze”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×