Żużel - Best Speedway Tv

Unia Leszno z pierwszym zawodnikiem na przyszły sezon! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Unia Leszno z pierwszym zawodnikiem na przyszły sezon!

Unia Leszno

Unia Leszno z pierwszym zawodnikiem na przyszły sezon!

Niespodziewaną informację przekazał leszczyński klub. Osiągnięto porozumienie w sprawie startów w przyszłym sezonie z jednym z liderów zespołu. Jason Doyle w 2023 roku dalej będzie reprezentował biało-niebieskie barwy.

Unia Leszno
Unia Leszno z pierwszym zawodnikiem na przyszły sezon! 2

To dość zaskakująca informacja jak na ten etap rozgrywek. W Lesznie już jednak myślą o przyszłorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi – Sezon żużlowy 2022 w pełni ale działacze Fogo Unii Leszno już myślą o rozgrywkach w przyszłym sezonie. Efektem tych działań jest porozumienie z Jasonem Doylem na występy w Fogo Unii w sezonie 2023. Duże podziękowania należą się firmom AGROMIX oraz POLCOPPER, które miały duży udział w porozumieniu z Jasonem Doylem – czytamy na oficjalnej stronie klubu Fogo Unia Leszno.

Mistrz świata z 2017 roku w obecnej kampanii ligowej jest jedną z czołowych postaci formacji Piotra Barona. Obecnie znajduje się na 14. pozycji w rankingu najskuteczniejszych zawodników najlepszej ligi żużlowej świata. Średnia biegowa Australijczyka wynosi 1,926. W cyklu Grand Prix zajmuje dziesiąte miejsce i walczy o pozostanie w cyklu na przyszły sezon.

Fot. Bartosz Glapiak

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×