Żużel. Mecz Unii Leszno jednak zagrożony? Klub wydał pilny komunikat
Wokół czwartkowego spotkania FOGO Unii Leszno pojawiło się wiele pytań dotyczących pogody i ewentualnego zagrożenia zawodów. Klub postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości i opublikował ważny komunikat.
Unia Leszno uspokaja kibiców przed meczem
W mediach społecznościowych FOGO Unii Leszno pojawił się komunikat skierowany do kibiców. Powodem były liczne pytania dotyczące prognoz pogody i możliwości rozegrania spotkania.
Klub przekazał, że mecz nie jest obecnie zagrożony, mimo zapowiadanych opadów deszczu.
Czy deszcz zagrozi meczowi Unii Leszno?
Działacze poinformowali, że tor zostanie odpowiednio zabezpieczony. Na stadionie ma zostać rozłożona plandeka, która ma ochronić nawierzchnię przed prognozowanymi opadami. Zobacz także: Żużel. Nie wszyscy uwierzą w ten ruch. Padły mocne słowa po odejściu Golińskiego –>
To oznacza, że na ten moment organizatorzy nie przewidują problemów z rozegraniem zawodów zgodnie z planem.
Kibice wykupują bilety na mecz Unii Leszno
W komunikacie znalazła się również informacja dotycząca frekwencji. Klub przekazał, że zainteresowanie spotkaniem jest bardzo duże.
Sektor „0” został już wyprzedany, a wejściówek na sektory A i B pozostaje coraz mniej. W Lesznie liczą, że po raz kolejny stadion wypełni się kibicami.

Unia Leszno czeka na komplet publiczności
Mimo niekorzystnych prognoz pogody w klubie panuje spokój. Organizatorzy zapewniają, że robią wszystko, aby zawody odbyły się bez przeszkód.
Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie, kibice powinni zobaczyć mecz zgodnie z planem. Jedno jest pewne — zainteresowanie spotkaniem pokazuje, że w Lesznie szykuje się kolejny gorący wieczór ze speedwayem.

- Żużel. Meczycho w Rzeszowie! Polonia Piła utrudnia zadanie “Żurawiom”
- Żużel. Polonia Bydgoszcz postawiła na swoim! Lider przetrwał trudny test [Relacja]
- Żużel. Brady Kurtz wygrywa kwalifikacje do GP Łotwy! Bartosz Zmarzlik tuż za nim
- Żużel. ROW Rybnik trenował poza domem! Przygotowania do meczu w Krośnie trwają
- Grand Prix Łotwy 2026. Dziś wielka bitwa Zmarzlika i Kurtza w Rydze
