Żużel - Best Speedway Tv

Trener Dobrucki ogłosił skład kadry na mecz Polska vs. Reszta Świata | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Trener Dobrucki ogłosił skład kadry na mecz Polska vs. Reszta Świata

Trener Dobrucki

Trener Dobrucki ogłosił skład kadry na mecz Polska vs. Reszta Świata

Już 2 maja na stadionie przy ulicy Sportowej w Bydgoszczy zostanie rozegrane towarzyskie spotkanie pomiędzy żużlową reprezentacją Polski a zawodnikami Reszty Świata. Szkoleniowiec reprezentacji Polski- Rafał Dobrucki ogłosił nazwiska powołanych reprezentantów na to spotkanie.

Trener postawił na najmocniejsze nazwiska które posiada w kadrze narodowej. Wśród nominowanych jest dwukrotny indywidualny mistrz świata, Bartosz Zmarzlik, wicemistrz świata, Patryk Dudek, a także dwukrotny Indywidualny Mistrz Polski, Maciej Janowski. Stawkę seniorów uzupełniają Paweł Przedpełski, debiutant i stały uczestnik Speedway Grand Prix 2022, imponujący dobrą dyspozycją zawodnik Motoru Lublin, Dominik Kubera. Pod numerem 14 w biało-czerwonej ekipie wystąpi wychowanek miejscowego klubu, Wiktor Przyjemski, którego jazda jest rewelacyjna i już w pierwszym roku swoich startów został najlepszym juniorem rozgrywek.

Zostało również zdradzone pierwsze nazwisko drużyny która wystąpi po przeciwnej stronie. Pierwsze ogłoszone nazwisko w kadrze Reszty Świata przypadło Nickiemu Pedersenowi, pozostałych zawodników mamy poznać w ciągu najbliższych dni.

Reklamy

Skład Żużlowej Reprezentacji Polski na mecz z Resztą Świata:

9. Bartosz Zmarzlik
10. Paweł Przedpełski
11. Dominik Kubera
12. Patryk Dudek
13. Maciej Janowski
14. Wiktor Przyjemski

wejściówki na to wydarzenie dostępne są na stronie https://bilety.polonia.bydgoszcz.pl oraz w kasie klubowej Polonii Bydgoszcz.

Ceny biletów:
Trybuna Główna – 100 zł
Nowa Trybuna – 50 zł (normalny), 40 zł ulgowy
Sektor A – 30 zł (normalny), 25 zł (ulgowy)
Sektor B – 25 zł (normalny), 20 zł (ulgowy)

Towarzyski mecz Polska- Reszta Świata już 2 maja. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00, lecz już o 17:30 nastąpi tradycyjne wprowadzenie żużlowca do Galerii Sław Żużlowej Reprezentacji Polski.

fot. Sonia Kaps

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×