Trener Dobrucki ogłosił skład kadry na mecz Polska vs. Reszta Świata

Trener Dobrucki ogłosił skład kadry na mecz Polska vs. Reszta Świata

Już 2 maja na stadionie przy ulicy Sportowej w Bydgoszczy zostanie rozegrane towarzyskie spotkanie pomiędzy żużlową reprezentacją Polski a zawodnikami Reszty Świata. Szkoleniowiec reprezentacji Polski- Rafał Dobrucki ogłosił nazwiska powołanych reprezentantów na to spotkanie.

Trener postawił na najmocniejsze nazwiska które posiada w kadrze narodowej. Wśród nominowanych jest dwukrotny indywidualny mistrz świata, Bartosz Zmarzlik, wicemistrz świata, Patryk Dudek, a także dwukrotny Indywidualny Mistrz Polski, Maciej Janowski. Stawkę seniorów uzupełniają Paweł Przedpełski, debiutant i stały uczestnik Speedway Grand Prix 2022, imponujący dobrą dyspozycją zawodnik Motoru Lublin, Dominik Kubera. Pod numerem 14 w biało-czerwonej ekipie wystąpi wychowanek miejscowego klubu, Wiktor Przyjemski, którego jazda jest rewelacyjna i już w pierwszym roku swoich startów został najlepszym juniorem rozgrywek.

Zostało również zdradzone pierwsze nazwisko drużyny która wystąpi po przeciwnej stronie. Pierwsze ogłoszone nazwisko w kadrze Reszty Świata przypadło Nickiemu Pedersenowi, pozostałych zawodników mamy poznać w ciągu najbliższych dni.

Skład Żużlowej Reprezentacji Polski na mecz z Resztą Świata:

9. Bartosz Zmarzlik
10. Paweł Przedpełski
11. Dominik Kubera
12. Patryk Dudek
13. Maciej Janowski
14. Wiktor Przyjemski

wejściówki na to wydarzenie dostępne są na stronie https://bilety.polonia.bydgoszcz.pl oraz w kasie klubowej Polonii Bydgoszcz.

Ceny biletów:
Trybuna Główna – 100 zł
Nowa Trybuna – 50 zł (normalny), 40 zł ulgowy
Sektor A – 30 zł (normalny), 25 zł (ulgowy)
Sektor B – 25 zł (normalny), 20 zł (ulgowy)

Towarzyski mecz Polska- Reszta Świata już 2 maja. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00, lecz już o 17:30 nastąpi tradycyjne wprowadzenie żużlowca do Galerii Sław Żużlowej Reprezentacji Polski.

fot. Sonia Kaps

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.