Żużel - Best Speedway Tv

Transfery żużlowe. Wybrzeże Gdańsk wciąż się zbroi. | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Transfery żużlowe. Wybrzeże Gdańsk wciąż się zbroi.

Transfery żużlowe

Transfery żużlowe. Wybrzeże Gdańsk wciąż się zbroi.

Zespół prowadzony przez Eryka Jóźwiaka zyskał z dniem dzisiejszym dwóch nowych zawodników. Pierwszym z nich jest 29-letni Duńczyk Thomas Jørgensen, jest to zawodnik który bardzo chce pokazać się w polskiej lidze lecz będzie musiał udowodnić swoje możliwości bowiem sprowadzany jest do zespołu jako zawodnik oczekujący.

Drugim zawodnikiem jest młodzieżowiec Marcel Krzykowski wypożyczony z zespołu Śląska Świętochłowice, którego jest wychowankiem. Ubiegły sezon spędził on na torach 2 ligowych jako reprezentant klubu z Opola. Marcel jako młody zawodnik musi w sezonie mieć dużo jazdy, dlatego liczy na to że pokaże co potrafi i zyska jak najlepszą formę zarówno w zawodach młodzieżowych jak i w lidze. Menager zespołu liczy na to że jego kadra juniorska będzie prezentowała jak najwyższą formę, bowiem w grudniu Jakub Kowalski, kończy 15 lat i będzie mógł startować w rozgrywkach ligowych a dodatkowo że na początku przyszłego roku zespół Wybrzeża Gdańsk mają zyskać nowych wychowanków klubu.

Zaprezentowani dziś zawodnicy są traktowani jako rezerwowi lecz wiadomo każdy zawodnik musi dostać szansę, trafić na swój dzień żeby udowodnić ile naprawdę jest wart.

fot. Emilia Hamerska – Lengas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×