Transfery żużlowe. Składy i Kluby 2022.

Od 1 do 14 listopada trwać będzie jesienne okienko transferowe, w trakcie którego kluby z PGE Ekstraligi, eWinner 1. Liga i 2. Ligi Żużlowej podpisują kontrakty z zawodnikami na rozgrywki ligowe w 2022 roku. Prezentujemy aktualne kadry drużyn, które są na bieżąco aktualizowane.

PGE EKSTRALIGA

BETARD Sparta WrocławMotor LublinMOJE BERMUDY Stal GorzówFOGO Unia LesznoELTROX Włókniarz CzęstochowaeWinner Apator ToruńZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM GrudziądzArged Malesa Ostrów Wielkopolski
Skład
Artem Łaguta
Maciej Janowski
Tai Woffinden
Gleb Chugunow(u23)
Daniel Bewley(u23)
Francis Gusts(u23) NEW
Przemysław Liszka
Juniorzy:
Bartłomiej Kowalski NEW
Michał Curzytek
Bartosz Curzytek
Mateusz Panicz
Dawid Rybak
Jakub Wiatrowski
Sztab:
Dariusz Śledź
Mariusz Cieśliński
Greg Hancock
Piotr Mikołajczak NEW
Skład
Grigorij Łaguta
Jarosław Hampel
Mark Karion(u23)
Dominik Kubera(u23)
Mikkel Michelsen
Maksym Drabik(u24) NEW
Marius Hillebrand(u23) NEW
Mateusz Tudzież (U23) NEW
Jakub Valković NEW
Juniorzy:
Wiktor Lampart
Wiktor Firmuga
Mateusz Cierniak
Jan Młynarski
Jan Rachubik
Jakub Szpytma
Maksymilian Śledź
Sztab:
Maciej Kuciapa
Skład
Bartosz Zmarzlik
Martin Vaculik
Szymon Woźniak
Marcus Birkemose(u23)
Wiktor Jasiński(u23)
Patrick Hansen(u24) NEW
Anders Rowe(u23) NEW
Timi Salonen(u23) NEW
Mathias Pollestad (u23) NEW
Daniel Klíma(u23) NEW
Kamil Nowacki(u23)
Juniorzy:
Oskar Hurycz NEW
Oskar Paluch NEW
Mateusz Bartkowiak
Kamil Pytlewski
Oliwier Ralcewicz
Alan Szczotka
Sztab:
Stanisław Chomski
Skład
Janusz Kołodziej
David Bellego NEW
Jason Doyle
Jaimon Lidsey(u23)
Piotr Pawlicki
Jesper Knudsen (U23) NEW
Jonas Knudsen (U23) NEW
James Pearson (U23) NEW
Keynan Rew (U23) NEW
Juniorzy:
Damian Ratajczak
Tobiasz Musielak
Kacper Teska
Olivier Buszkiewicz
Antoni Mencel
Maksym Borowiak
Kacper Pludra
Hubert Ścibak
Hubert Jabłoński
Sztab:
Piotr Baron
Roman Jankowski
Skład
Rune Holta NEW kontrakt „Warszawski”
Leon Madsen
Fredrik Lindgren
Bartosz Smektała(u24)
Kacper Woryna
Jonas Jeppesen(u24)
Andriej Rozaliuk(u23)
Juniorzy:
Jakub Miśkowiak
Mateusz Świdnicki
Patryk Kowalik
Kamil Król
Kajetan Kupiec
Jakub Martyniak
Sztab:
Lech Kędziora
Skład
Robert Lambert(u24)
Emil Sajfutdinow NEW
Paweł Przedpełski
Jack Holder
Patryk Dudek NEW
Petr Chlupac(u23)
Jewgienij Sajdullin(u23)
Zach Cook NEW
Bastian Pedersen NEW
Juniorzy:
Denis Zieliński NEW
Krzysztof Lewandowski
Kacper Czajkowski
Kacper Makowski
Justin Stolp
Karol Żupiński
Sztab:
Tomasz Bajerski
Krzysztof Gałańdziuk NEW
Skład
Przemysław Pawlicki
Wadim Tarasenko NEW
Norbert Krakowiak(u23)
Nicki Pedersen
Fredrik Jakobsen(u24) NEW
Krzysztof Kasprzak
Chris Waennerstroem NEW
Emil Breum Ankersen NEW
Rasmus Pedersen NEW
Nicklas Aagaard NEW
Jason Edwards NEW
Juniorzy:
Seweryn Orgacki
Wiktor Rafalski
Miłosz Wysocki
Kacper Łobodziński
Kacper Warduliński
Sztab:
Janusz Ślączka
Robert Kościecha
Skład
Nicolai Klindt
Grzegorz Walasek
Tomasz Gapiński
Oliver Berntzon
Matias Nielsen(u24) NEW
Tim Soerensen(u23) NEW
Chris Holder NEW
Mateusz Błażykowski (U23) NEW
Filip Hjelmland(u24) NEW
Juniorzy:
Sebastian Szostak
Jakub Poczta
Kacper Grzelak
Jakub Krawczyk
Sztab:
Mariusz Staszewski
Kamil Brzozowski NEW

eWinner 1 liga Żużlowa

Stelmet Falubaz Zielona GóraCelfast Wilki KrosnoROW RybnikZdunek Wybrzeże GdańskAbramczyk Polonia BydgoszczOrzeł ŁódźAforti Start GnieznoTrans MF Landshut Devils
Skład
Max Fricke
Piotr Protasiewicz
Jan Kvech(u24)
Damian Pawliczak(u24)
Mateusz Tonder(u24)
Rohan Tungate NEW
Krzysztof Buczkowski
Juniorzy:
Dawid Rempała NEW
Fabian Ragus
Nile Tufft
Sztab:
Piotr Żyto
Skład
Mateusz Szczepaniak
Andrzej Lebeidievs
Tobiasz Musielak
Vaclav Milik
Rafał Karczmarz(u24) NEW
Marko Levishyn(u24) NEW
Juniorzy:
Franciszek Karczewski NEW
Krzysztof Sadurski NEW
Aleks Rydlewski
Kacper Przybylski
Patryk Nater
Sztab:
Ireneusz Kwieciński
Michał Finfa
Skład
Andreas Lyager NEW
Krystian Pieszczek NEW
Patryk Wojdyło(u24) NEW
Sergiej Łogaczow
Leon Flint(u24)
Grzegorz Zengota NEW
Juniorzy:
Paweł Trześniewski
Kacper Tkocz
Lech Chlebowski
Przemysław Giera
Seweryn Grabarczyk
Błażej Wypior
Sztab:

Skład
Viktor Kulakow
Adrian Gała NEW
Jakub Jamróg
Rasmus Jensen
Drew Kemp(u24)
Thomas Joergensen NEW
Piotr Gryszpiński
Wiktor Trofimov(u24) NEW
Juniorzy:
Marcel Krzykowski NEW
Kamil Marciniec NEW
Sztab:
Eryk Jóźwiak
Piotr Szymko
Skład
Kenneth Bjerre NEW
Oleg Michaiłow(u24) NEW
Adrian Miedziński NEW
Roman Lakhbaum(u24) NEW
Daniel Jeleniewski
Matej Zagar NEW
Juniorzy:
Wiktor Przyjemski
Hubert Gąsior
Bartosz Głogowski
Przemysław Konieczny NEW
Sztab:
Jacek Woźniak NEW
Krzysztof Kanclerz
Skład
Niels Kristian Iversen NEW
Timo Lahti NEW
Marcin Nowak
Norbert Kościuch
Brady Kurtz
Luke Becker(u24)
Tom Brennan(u24)
Jack Thomas(u24)
Michał Gruchalski(u24) NEW
Ben Ernst(u24) NEW
Juniorzy:
Nikodem Bartoch NEW
Aleksander Grygolec
Mateusz Dul
Oskar Kołak
Jakub Sroka
Sztab:
Adam Skórnicki
Skład
Nick Agertoft(u24) NEW
Michael Jepsen Jensen NEW
Szymon Szlauderbach(u24) NEW
Ernest Koza NEW
Oskar Fajfer
Romano Hummel (U24) NEW
Philip Hellstroem-Baengs(u24) NEW
Antonio Lindbeck NEW
Peter Kildemand
Juniorzy:
Mikołaj Czapla
Marcel Studziński
Kacper M. Grzelak
Oskar Hurysz
Mateusz Jabłoński
Szymon Szwacher
Sztab:
Rafael Wojciechowski
Skład
Mads Hansen(u24) NEW
Dimitri Berge
Kai Huckenbeck
Martin Smoliński
Michael Härtel (u24)
Erik Riss
Tobias Busch
Juniorzy:
Erik Bachhuber
Norick Bloedern
Mario Niedermeier
Sztab:
Sławek Kryjom
Klaus Zwerschina

2. Liga Żużlowa

OK Bedmet Kolejarz OpoleMetalika Recycling Kolejarz RawiczUnia TarnówOptibet Lokomotiv Daugavpils7R Stolaro Stal RzeszówSpecHouse PSŻ PoznańMSC Wölfe WittstockŻKS Polonia Piła
Skład
Oskar Polis
Jacob Thorssell
Andriej Kudriaszow
Adrian Cyfer NEW
Pontus Aspgren NEW
Juniorzy:
Oskar Stępień
Jakub Poczta GOŚĆ – NEW
Jakub Krawczyk GOŚĆ – NEW
Theo Johansson NEW
Sztab:

Skład
Damian Baliński
Matic Ivacic NEW
Daniel Kaczmarek NEW
Sam Masters NEW
Josh Pickering NEW
Ryan Douglas NEW
Damian Dróżdż
Nick Skorja NEW
Bradley Wilson-Dean NEW
Juniorzy:
Steven Goret NEW
Sztab:
Piotr Świderski NEW
Skład
Kenneth Hansen NEW
Piotr Pióro NEW
Oskar Bober NEW
Troy Batchelor NEW
Ilja Czałow NEW
Patryk Rolnicki NEW
Peter Ljung NEW
Juniorzy:
Witalij Kotlar NEW
Piotr Świercz
Patryk Zieliński
Mateusz Gzyl
Sztab:
Paweł Baran
Skład
Daniił Kołodinski
Jewgienij Kostygow
Kjastas Puodżuks
Adam Ellis NEW
Rene Bach NEW
Arsłan Fajzulin
Markus Maximus Lill
Nick Morris NEW
Juniorzy:
Ricards Ansviesulis
Artiom Juhno
Nikita Kaulins
Ernest Matjuszonoks
Rudolfs Sprogis
Maris Strelcovs
Sztab:
Nikolajs Kokins
Skład
Jonatan Grahn NEW
Paweł Miesiąc NEW
Hubert Łęgowik
Paweł Miesiąc NEW
Kevin Woelbert NEW
Eduard Krčmář NEW
Andrij Karpow
Juniorzy:
Gustav Grahn NEW
Mateusz Majcher
Konrad Mikłoś
Jakub Stojanowski
Sztab:
Skład
Chris Harris NEW
Kacper Gomólski NEW
Vladimir Borodulin NEW
Kevin Fajfer NEW
Jonas Seifert-Salk
Oleksandr Loktayev NEW
Robert Chmiel
Juniorzy:
Benjamin Basso
Aleksandr Kajbuszew NEW
Sebastian Szostak GOŚĆ – NEW
Kacper Grzelak GOŚĆ – NEW
Kacper Kłosok
Kevin Juhl Pedersen NEW
Sztab:
Skład
Lukas Baumann
Mirko Wolter
Steven Mauer
Valentin Grobauer
Braydy Mc Guinness
Sam Jensen
Juniorzy:
Emil Breum
Marlon Hegener
Jakob Femerling
Sztab:
Skład
Lukas Fienhage
Broc Nicol
Tomas H. Jonasson
Max Dilger
Artur Mroczka
Marcin Jędrzejewski
Tomasz Orwat
Lars Skupień
Jack Smith
Juniorzy:

Sztab: