Żużel - Best Speedway Tv

Transfery żużlowe. Ulrich Østergaard podpisał umowę na starty w Metal Speedway League | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Transfery żużlowe. Ulrich Østergaard podpisał umowę na starty w Metal Speedway League

Transfery żużlowe
Spis treści

Transfery żużlowe. Ulrich Østergaard podpisał umowę na starty w Metal Speedway League

Zespół Nordjysk Elite Speedway ogłosił, że do drużyny dołączy Ulrich Østergaard, który wcześniej związał się także umową z Peterborough Panthers. 40 letni zawodnik, w rozmowie z klubowymi mediami wyjaśnił jakie ma ambicje i cele związane z transferem do NES.

„Chcę udowodnić klubowi swoją wartość i pokazać publiczności na Sparekassen Danmark Speedway Arena w Brovst, co potrafię. W zeszłym sezonie, do momentu kontuzji jeździłem bardzo dobrze. Dlatego chcę jeździć w Danii w 2022 roku, by pokazać na co mnie stać. Zimą zainwestuję w sprzęt i postaram się dostarczyć wielu emocji publiczności, mając nadzieję, że zdobędę sporo punktów dla klubu i pomogę poprawić wynik z zeszłego sezonu ” – powiedział zawodnik.

„Ulrich Østergaard ma ogromne doświadczenie i cieszę się dołącza do zespołu. Duet Thomas Jørgensen i Ulrich Østergaard to para dobrych i doświadczonych duńskich żużlowców, która stanowi wzmocnienie zespołu w stosunku do roku 2021 ” – dodał Janus Millard, menedżer zespołu.

fot. speedwaygb.co.uk

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×