Żużel - Best Speedway Tv

Transfery Żużlowe. Oliver Berntzon na kolejny sezon w TŻ Ostrovii | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Transfery Żużlowe

Transfery Żużlowe. Oliver Berntzon na kolejny sezon w TŻ Ostrovii

Transfery Żużlowe. Oliver Berntzon na kolejny sezon w TŻ Ostrovii

Stały uczestnik Grand Prix 2021, przedłuża kontrakt z Arged Malesą z którą wywalczył awans do najwyższej klasy rozrywkowej. Początek sezonu dla 28-letniego Szweda był trudny, nie umiał odnaleźć swojej optymalnej formy którą zazwyczaj prezentował startując na ostrowskim owalu.

Lecz doświadczenie jazdy w mistrzostwach świata zaowocowało zwyżką formy w kluczowej części sezonu wykręcając podczas niego średnią 1,897 punktu/bieg. Po wygranym finale bardzo się cieszył ze swojego życiowego sukcesu i od razu zadeklarował chęć do pozostania w drużynie. Sezon 2022 będzie bowiem jego debiutem na torach ekstraligowych w Polsce.

Jestem bardzo szczęśliwy, że wreszcie spełniają się moje marzenia. Każdy żużlowiec chce jeździć w najlepszej lidze na świecie. Teraz w niej jestem! Marzyłem o tym od wielu lat. Moja radość jest tym większa, że ten awans wywalczyłem z moją drużyną z Ostrowa – podkreśla Szwed na łamach oficjalnej stronie klubowej.

GP oli
fot. speedwayGP

źródło: tzostrovia.pl

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×