Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużlowe Transfery. NOWY ŻUŻLOWIEC ARGED MALESY OSTRÓW WIELKOPOLSKI!

Żużlowe Transfery

Autor: Redakcja

Żużlowe Transfery. NOWY ŻUŻLOWIEC ARGED MALESY OSTRÓW WIELKOPOLSKI!

Jak podaje oficjalna strona klubu z Ostrowa. Duńczyk, Matias Nielsen, którego ostrowscy kibice mieli okazję zobaczyć podczas 69. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, został nowym żużlowcem beniaminka PGE Ekstraligi. Nielsen może startować jako zawodnik do lat 24.

Matias Nielsen pokazał się z bardzo dobrej strony podczas najstarszego turnieju żużlowego w Polsce, w którym zajął drugie miejsce. Nieźle prezentował się również na treningach w Ostrowie. – Generalnie preferuję duże tory, więc ten, który jest w Ostrowie od razu bardzo mi się spodobał. Pasuje mi idealnie i cieszę się, że będę mógł na nim regularnie startować – powiedział 23-letni Duńczyk.

255068456 1513055585733953 119394748920010609 n
fot. TŻ Ostrovia

Witam serdecznie wszystkich fanów, sponsorów i ludzi związanych z TŻ Ostrovia. Od jakiegoś czasu byłem w kontakcie z ostrowskim klubem, a teraz nadszedł właśnie ten dzień, w którym możemy ogłosić podpisanie kontraktu na sezon 2022. Nie mogę się już doczekać startów dla TŻ Ostrovia. Czuję, że jestem gotowy spróbować swoich sił w PGE Ekstralidze. Cieszę się, że będę mógł jeździć w tak dobrze zorganizowanym klubie jak TŻ Ostrovia i dla tak fantastycznych kibiców, jacy są w Ostrowie Wielkopolskim. Do zobaczenia w 2022 roku – powiedział Matias Nielsen.

-To młody perspektywiczny chłopak. Liczę, że może okazać się podobnym odkryciem jak w minionym sezonie Patrick Hansen – mówi trener ostrowskiej drużyny, Mariusz Staszewski.

fot. Sandra Rejzner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×