Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/Liga Szwedzka/Ligi Zagraniczne

Transfery żużlowe. Jacob Thorssell zostaje w Malilli

Transfery żużlowe

Autor: Małgorzata Olejniczak

Transfery żużlowe. Jacob Thorssell zostaje w Malilli

Dackarna Malilla, poprzez media społecznościowe, ogłosiła przedłużenie kontraktu ze swoim kapitanem Jacobem Thorssellem. Dla 28 latka rok 2022, będzie czwartym, kolejnym sezonem w barwach aktualnych mistrzów Szwecji.

Jacob był ważnym zawodnikiem mistrzowskiego zespołu podczas zakończonego sezonu i naprawdę miło jest, że możemy go zatrzymać. Jest jednym z najlepszych szwedzkich żużlowców i chyba jeszcze nie osiągnął szczytu swoich możliwości. Bardzo lubię pracować z Jacobem. Mamy za sobą trzy wspólnie spędzone sezony w Rospiggarnie i jeden w Dackarnie, i w tym czasie razem zdobyliśmy dwa razy mistrzostwo Szwecji. W minionym sezonie Jacob wziął na siebie wielką odpowiedzialność za wynik i wykazał niesamowitą chęć zdobycia tego długo oczekiwanego mistrzostwa Szwecji” – powiedział Mikael Teurnberg, menedżer zespołu.

„To było naprawdę świetne uczucie, że w końcu mogliśmy zdobyć tytuł dla Malilli. Teraz będzie fajnie trochę to uczcić. Nie mogę się doczekać nowego sezonu w Dackarnie” – dodał Thorssell.

for, Erik Kruse

Reklamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×