Żużel - Best Speedway Tv

Transfery żużlowe. Jacob Thorssell zostaje w Malilli | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Transfery żużlowe. Jacob Thorssell zostaje w Malilli

Transfery żużlowe

Transfery żużlowe. Jacob Thorssell zostaje w Malilli

Dackarna Malilla, poprzez media społecznościowe, ogłosiła przedłużenie kontraktu ze swoim kapitanem Jacobem Thorssellem. Dla 28 latka rok 2022, będzie czwartym, kolejnym sezonem w barwach aktualnych mistrzów Szwecji.

Jacob był ważnym zawodnikiem mistrzowskiego zespołu podczas zakończonego sezonu i naprawdę miło jest, że możemy go zatrzymać. Jest jednym z najlepszych szwedzkich żużlowców i chyba jeszcze nie osiągnął szczytu swoich możliwości. Bardzo lubię pracować z Jacobem. Mamy za sobą trzy wspólnie spędzone sezony w Rospiggarnie i jeden w Dackarnie, i w tym czasie razem zdobyliśmy dwa razy mistrzostwo Szwecji. W minionym sezonie Jacob wziął na siebie wielką odpowiedzialność za wynik i wykazał niesamowitą chęć zdobycia tego długo oczekiwanego mistrzostwa Szwecji” – powiedział Mikael Teurnberg, menedżer zespołu.

„To było naprawdę świetne uczucie, że w końcu mogliśmy zdobyć tytuł dla Malilli. Teraz będzie fajnie trochę to uczcić. Nie mogę się doczekać nowego sezonu w Dackarnie” – dodał Thorssell.

for, Erik Kruse

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×