Żużel - Best Speedway Tv

Tłumy w Bydgoszczy na spotkaniu z zawodnikami! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tłumy w Bydgoszczy na spotkaniu z zawodnikami!

Bydgoszczy

Tłumy w Bydgoszczy na spotkaniu z zawodnikami!

Abramczyk Polonia Bydgoszcz wyszła z inicjatywą, aby otworzyć park maszyn dla swoich kibiców. W piątek o godzinie 16:00 fani mogli obserwować swoich ulubieńców na torze z Nowej Trybuny. Dwie godziny później klub otwarł bramy dla ludzi spoza klubu. Zespół Polonii przygotował różne niespodzianki, zdjęcia, autografy oraz darmowy grill. Na spotkaniu pojawiły się tłumy bydgoskich kibiców.

Nicki Pedersen po raz kolejny pokazał brak szacunku do przeciwnika

Frekwencja zaskoczyła wszystkich – zarówno działaczy, zawodników, jak i kibiców w całej Polsce. Przykład Bydgoszczy pokazuje, że warto organizować tego typu wydarzenia dla miejscowej publiczności.

348276753 1261264851261582 7700099811122385479 n
Fot. Sonia Kaps

Abramczyk Polonia robi wszystko, by wypełnić trybuny jak najszczelniej podczas niedzielnego meczu z ebebe PSŻ Poznań. Wcześniej działacze obniżyli już ceny biletów na starcie z beniaminkiem. W Bydgoszczy jest moda na żużel i ogromne oczekiwania wobec aktualnej drużyny, więc kibice powinni stawić się w dość sporej liczbie.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×