Żużel - Best Speedway Tv

Timi Salonen ze złamanym obojczykiem po finałach SoN 2022 | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Timi Salonen

Timi Salonen ze złamanym obojczykiem po finałach SoN 2022

Timi Salonen ze złamanym obojczykiem po finałach SoN 2022

Pechowo zakończył się finał Speedway of Nations dla reprezentanta Finlandii, Timiego Salonena. Zawodnik za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych przekazał, że ma złamany obojczyk.

Dla Timiego Salonena i całej reprezentacji Finlandii zakończony Speedway of Nations był ogromnym sukcesem. Ekipa z dalekiej północy w drugim półfinale SoN 2022 zajęła doskonałe drugie miejsce i awansowała do finału. Salonen był bardzo skuteczny w drugim dniu zmagań i zdobył 16 punktów.

Finał jednak dla młodego Fina zakończył się nie tylko szybko, ale i fatalnie. Już w drugim biegu tych zawodów, Fin zapoznał się z torem. Po upadku długo leżał na torze i musiała do niego wyjechać karetka. Salonen o jakimś czasie wstał z toru, ale do kolejnych biegów już nie wyjechał i udał się do szpitalu na badania. U Fina zdiagnozowano złamanie obojczyka i czeka go teraz przerwa w startach.

Finlandia w finale Speedway of Nations zajęła ostatnie, siódme miejsce, ale dla tej nacji występ w finale jest już ogromnym sukcesem.

fot. Paweł Wilczyński

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×