Żużel - Best Speedway Tv

Timi Salonen ze złamanym obojczykiem po finałach SoN 2022 | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Timi Salonen ze złamanym obojczykiem po finałach SoN 2022

Timi Salonen

Timi Salonen ze złamanym obojczykiem po finałach SoN 2022

Pechowo zakończył się finał Speedway of Nations dla reprezentanta Finlandii, Timiego Salonena. Zawodnik za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych przekazał, że ma złamany obojczyk.

Dla Timiego Salonena i całej reprezentacji Finlandii zakończony Speedway of Nations był ogromnym sukcesem. Ekipa z dalekiej północy w drugim półfinale SoN 2022 zajęła doskonałe drugie miejsce i awansowała do finału. Salonen był bardzo skuteczny w drugim dniu zmagań i zdobył 16 punktów.

Finał jednak dla młodego Fina zakończył się nie tylko szybko, ale i fatalnie. Już w drugim biegu tych zawodów, Fin zapoznał się z torem. Po upadku długo leżał na torze i musiała do niego wyjechać karetka. Salonen o jakimś czasie wstał z toru, ale do kolejnych biegów już nie wyjechał i udał się do szpitalu na badania. U Fina zdiagnozowano złamanie obojczyka i czeka go teraz przerwa w startach.

Reklamy

Finlandia w finale Speedway of Nations zajęła ostatnie, siódme miejsce, ale dla tej nacji występ w finale jest już ogromnym sukcesem.

fot. Paweł Wilczyński

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×