Żużel - Best Speedway Tv

Tim Soerensen nowym zawodnikiem Startu Gniezno | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tim Soerensen nowym zawodnikiem Startu Gniezno

Tim Soerensen

Tim Soerensen nowym zawodnikiem Startu Gniezno

W Gnieźnie powoli krystalizuje się skład zespołu na sezon 2023. Klub poinformował już o podpisaniu umów z Hubertem Łęgowikiem, Zbigniewem Sucheckim, Mikołajem Czaplą, Jesperem Knudsenem oraz Kacprem Gomólskim. Teraz do tego grona dołączył kolejny, dobrze znany zawodnik.

Do ekipy z Gniezna dołączył bowiem Tim Soerensen, czyli zawodnik który w minionym roku ścigał się w PGE Ekstralidze w barwach ekipy z Ostrowa Wielkopolskiego. Soerensen kibicom Startu miał okazję zaprezentować się przy okazji Turnieju o Puchar GTM Startu, w którym startował. Jak informuje klub, Soerensen będzie podstawowym zawodnikiem na pozycję U24 w rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej w sezonie 2023.

Prezes GKM odbija piłeczkę: „Nie możemy być tak ograniczeni”

W minionym sezonie PGE Ekstraligi Soerensen wystąpił w dziewięciu meczach i uzyskał średnią biegopunktową na poziomie 0,722. Zdecydowanie lepiej radził sobie w rozgrywkach U24 Ekstraligi, gdzie zajął szóste miejsce w klasyfikacji, ze średnią na poziomie 2.289.

Fot. Tim Soerensen / Facebook

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Tim Soerensen nowym zawodnikiem Startu Gniezno

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×