Żużel - Best Speedway Tv

TEXOM Stal Rzeszów – SpecHouse PSŻ Poznań. Rzeszowska weryfikacja Skorpionów. [ZAPOWIEDŹ] | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

TEXOM Stal Rzeszów – SpecHouse PSŻ Poznań. Rzeszowska weryfikacja Skorpionów. [ZAPOWIEDŹ]

TEXOM Stal Rzeszów

TEXOM Stal Rzeszów – SpecHouse PSŻ Poznań. Rzeszowska weryfikacja Skorpionów. [ZAPOWIEDŹ]

W najbliższą sobotę 23.04 o godz. 14 na stadionie przy ul. Hetmańskiej 69 w Rzeszowie, dojdzie do szlagierowego starcia w ramach trzeciej kolejki 2 ligi żużlowej.

glowne 10
Fot. facebook TEXOM Stal Rzeszów


TEXOM Stal Rzeszów podejmie u siebie zespół SpecHouse PSŻ Poznań, podchodząc do tego meczu po wyjazdowej przegranej w Rawiczu (46:42). Skorpiony na to spotkanie przyjadą opromienione efektownym domowym zwycięstwem w derbowym spotkaniu z odradzającym się zespołem z Piły (66:24).

Dla drużyny ze stolicy Podkarpacia pierwsze spotkanie nie ułożyło się po myśli trenera Janusza Stachyry. Szkoleniowiec wiele zastrzeżeń mógł mieć do wydawać by się mogło filarów zespołu Huberta Łęgowika oraz Dawida Lamparta. Doświadczeni rajderzy nie mogli odnaleźć tamtego dnia optymalnej jazdy na rawickim owalu i obaj zakończyli spotkanie z bardzo mizernym skutkiem (5+1 pkt).

Formacja juniorska tego dnia także miała swoje problemy. Mateusz Majcher w każdej z gonitw walczył ze sprzętem, z kolei Szwed Gustav Grahn miał mocne zetknięcie się z bandą w swoim drugim biegu i w ostatnim już będąc doświadczony o tę kolizję nie pokazał pełni swojej prędkości. Bardzo dobry występ Czecha Eduarda Krcmara oraz solidne punkty Niemca Kevina Woelberta czy doświadczonego Pawła Miesiąca to było zdecydowanie za mało by powalczyć z Niedźwiadkami o wygraną.

Lany Poniedziałek jaki sprawili żużlowcy SpecHouse PSŻ Poznań przyjezdnej ekipie BUDMAX-STAL Polonia Piła, był zdawać by się mogło lekki, łatwy i przyjemny. Drużyna po przegranej inauguracji w Tarnowie zrekompensowała tą plamę swoim kibicom w najlepszy możliwy sposób.

Z pośród całej ekipy, która pojechała świetne zawody, warto wyróżnić odważną postawę młodzieżowca Oliviera Buszkiewicza oraz powracającego na właściwe tory Runego Holty. Menedżer Tomasz Bajerski jednak tonuje nastroje i oczekiwania kibiców mówiąc, że mocni rywale jeszcze przed Skorpionami i nie należy po takim meczu popadać w euforię a prawdziwa weryfikacja nastąpi w najbliższą sobotę w Rzeszowie.

Sobotnie starcie otwierające trzecią kolejkę zmagań 2 ligi żużlowej zapowiada się bardzo dobrze bez jednoznacznego faworyta. Kibice obu drużyn wierzą we własnych ulubieńców i większość z nich będzie twierdzić, że jest to mecz prawdy.

Awizowane składy:

awizowane sklady
Fot. facebook TEXOM Stal Rzeszów


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×