Żużel - Best Speedway Tv

Test mecz na żużlu Anglia - Polska już 19 października! Szykują się najmocniejsze składy ekip! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Test mecz

Test mecz na żużlu Anglia – Polska już 19 października! Szykują się najmocniejsze składy ekip!

Test mecz na żużlu Anglia – Polska już 19 października! Szykują się najmocniejsze składy ekip!

Glasgow Tigers poinformowało o starciu test meczu reprezentacji Anglii z Polską, które odbędzie się 19 października w Glasgow. Na plakacie możemy zauważyć, że reprezentacje wystartują ze swoimi najmocniejszymi zawodnikami! Bartoszem Zmarzlikiem i Tai Woffindenem.

W tym pojedynku wystąpi 6 na 6 zawodników. Zapewne skład Anglików uzupełnią jeszcze Robert Lambert i Dan Bewley a Polaków widoczny na plakacie Maciej Janowski i Patryk Dudek. Nie uniknione, że pod innymi numerami wystąpią jeszcze juniorzy jak Jakub Miskowiak- Mistrz Świata Juniorów 2021 i Wiktor Lampart – brązowy medalista Mistrzostw Świata Juniorów.

Obsada szykuje się na bardzo atrakcyjną i teamy mogą wystąpić w swoich najlepszych składach. Na stronie Glsasgow jest informacja, że sprzedasz biletów rusza już jutro od 9 rano.

gbr pl

fot. https://glasgowtigers.co.uk/

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×