EC615A0D 9104 4DB8 A103 742C2C7820BC
Terminarz - kwiecień 6

terminarz-kwiecień

datawydarzenie liga/cyklwynik
1Włókniarz Częstochowa-Wilki Krosnomecze towarzyskie58:32
Apator Toruń-Stal Gorzówmecze towarzyskie48:41
2Stal Gorzów-Sparta Wrocławmecze towarzyskie37:51
3GKM Grudziądz-Sparta WrocławPGE Ekstraligaprzełożono
Motor Lublin-Włókniarz CzęstochowaPGE Ekstraligaprzełożono
Start Gniezno-Orzeł ŁódźeWinner 1. Ligaprzełożono
4Apator Toruń-Falubaz Zielona GóraPGE Ekstraliga51:39
Unia Leszno-Stal GorzówPGE Ekstraliga42:48
ROW Rybnik-Wilki KrosnoeWinner 1. Liga63:27
5Unia Tarnów-Wybrzeże GdańskeWinner 1. Liga35:55
Polonia Bydgoszcz-Ostrów WielkopolskieWinner 1. Ligaprzełożono
6
7
8
9Sparta Wrocław-Apator ToruńPGE Ekstraliga51:39
Falubaz Zielona Góra-GKM GrudziądzPGE Ekstraliga51:39
10Orzeł Łódź-Unia TarnóweWinner 1. Liga50:40
11Włókniarz Częstochowa-Unia LesznoPGE Ekstraliga41:49
Stal Gorzów-Motor LublinPGE Ekstraliga52:38
Wybrzeże Gdańsk-ROW RybnikeWinner 1. Liga45:45
Wilki Krosno-Polonia BydgoszczeWinner 1. Ligaprzełożono
12Ostrów Wielkopolski-Start GnieznoeWinner 1. Ligaprzełożono
13
14Nice Cup 1. RundaNice Cupprzełożono
15
16Włókniarz Częstochowa-Falubaz Zielona GóraPGE Ekstraligaprzełożono
Unia Leszno-Apator ToruńPGE Ekstraligaprzełożono
17Start Gniezno-Wybrzeże GdańskeWinner 1. Ligaprzełożono
ROW Rybnik-Ostrów WielkopolskieWinner 1. Ligaprzełożono
18GKM Grudziądz-Stal GorzówPGE Ekstraligaprzełożono
Motor Lublin-Sparta WrocławPGE Ekstraligaprzełożono
Wilki Krosno-Orzeł ŁódźeWinner 1. Ligaprzełożono
19Polonia Bydgoszcz-Unia TarnóweWinner 1. Liga54:35
20
21
221/4 IMP (Łódź)IMPwynik
1/4 IMP (Bydgoszcz)IMPwynik
1/4 IMP (Rawicz)IMPwynik
1/4 IMP (Rzeszów)IMPprzełożono
23GKM Grudziądz-Sparta WrocławPGE Ekstraliga45:44
Motor Lublin-Włókniarz CzęstochowaPGE Ekstraliga49:41
24SGP (Terenzano)Speedway Grand Prixodwołano
Włókniarz Częstochowa-Falubaz Zielona GóraPGE Ekstraliga49:41
Unia Leszno-Apator ToruńPGE Ekstraliga47:43
Ostrów Wielkopolski-Wilki KrosnoeWinner 1. Liga44:46
Wybrzeże Gdańsk-Polonia BydgoszczeWinner 1. Liga50:40
25Orzeł Łódź-ROW RybnikeWinner 1. Liga45:43
GKM Grudziądz-Stal GorzówPGE Ekstraliga38:52
Motor Lublin-Sprarta WrocławPGE Ekstraliga52:38
26Unia Tarnów-Start GnieznoeWinner 1. Liga42:48
27
28
29Polonia Bydgoszcz-Ostrów WielkopolskieWinner 1. Liga46;44
30Apator Toruń-GKM GrudziądzPGE Ekstraliga55:35
Falubaz Zielona Góra-Motor LublinPGE Ekstraliga44:46
pogrubiono najważniejsze wydarzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *