Żużel - Best Speedway Tv

Szybko poszło! Gleb już w nowym klubie! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Gleb

Szybko poszło! Gleb już w nowym klubie!

Szybko poszło! Gleb już w nowym klubie!

Dopiero co informowaliśmy, że Gleb Chugunov odchodzi z Betard Sparty Wrocław, a już znamy jego nowy klub. Tak jak wszyscy podejrzewali, zawodnik został nowym zawodnikiem GKM-u Grudziądz i w przyszłym sezonie będzie bronił barw ekipy z Hallera.

O zakontraktowaniu zawodnika, GKM poinformował za pośrednictwem swojego kanału YT. 22-latek ma zastąpić w klubie Przemysława Pawlickiego, który już jakiś czas temu poinformował, że przenosi się do Zielonej Góry. W Polsce startuje od 2016 roku. Był związany z klubami z Torunia, Opola (wypożyczenie), Łodzi oraz właśnie Wrocławia.

Czugunow to dwukrotny złoty medalista cyklu Speedway of Nations (2018, 2019), brązowy medalista Drużynowego Pucharu Świata (2017), Złoty (2021), srebrny (2019) oraz dwukrotnie brązowy (2018, 2020) medalista Drużynowych Mistrzostwa Polski, brązowy medalista Mistrzostwa Polski Par Klubowych (2020) oraz złoty medalista Drużynowych Mistrzostw Europy do lat 23 (2021).

Gleb Chugunov odchodzi ze Sparty Wrocław

Szybko poszło! Gleb już w nowym klubie!

Chugunov w minionym sezonie wystąpił w 15 meczach i 81 razy pojawiał się na torze. Wygrał 16 biegów i tyle samo razy przyjeżdżał na drugiej pozycji. W 25 biegach nie zdobył punktów. Uzyskał on średnią biegopunktową 1.457.

Fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy
Szybko poszło! Gleb już w nowym klubie!

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×