Żużel - Best Speedway Tv

Gleb Chugunov odchodzi ze Sparty Wrocław | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Gleb Chugunov

Gleb Chugunov odchodzi ze Sparty Wrocław

Gleb Chugunov odchodzi ze Sparty Wrocław

Gleb Chugunov za pośrednictwem swoich social mediów poinformował, że odchodzi ze Sparty Wrocław. Młody zawodnik najprawdopodobniej dołączy do ekipy GKM-u Grudziądz.

Chugunov do ekipy z Wrocławia dołączył w 2018 roku i od tego czasu regularnie startował w barwach Betard Sparty. Młody zawodnik w minionym sezonie zaliczył jednak spory regres, co spowodowało, że klub z Wrocławia zdecydował się na wzmocnienia, które wymusiły na Glebie zmianę klubu.

ROW Rybnik podaje ceny karnetów i biletów na sezon 2023

– Miasto, gdzie po raz pierwszy byłem uczestnikiem prawdziwego żużla. Kibice, którzy za każdym razem robili na mnie niesamowite wrażenie. Kibice, których będę kochał niezależnie od barw na moim kevlarze. Do końca chciałem wierzyć, że tego się nie stanie, jednak dzisiaj muszę poinformować Was, że na tym 5 letnia historia mnie oraz wrocławskiego żużla się kończy. To dla mnie trudne, bo będę musiał za każdym razem zjeżdżając z wrocławskiego toru przypominać sobie by zjeżdżać w stronę parkingu gości – napisał Gleb Chugunov na swoim profilu.

Gleb Chugunov w minionym sezonie wystąpił w 15 meczach i 81 razy pojawiał się na torze. Wygrał 16 biegów i tyle samo razy przyjeżdżał na drugiej pozycji. W 25 biegach nie zdobył punktów. Uzyskał on średnią biegopunktową 1.457.

Fot. Patryk Kowalski

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy
Gleb Chugunov odchodzi ze Sparty Wrocław

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×