Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Gleb Chugunov odchodzi ze Sparty Wrocław

Gleb Chugunov

Autor: Sebastian Krauz

Gleb Chugunov odchodzi ze Sparty Wrocław

Gleb Chugunov za pośrednictwem swoich social mediów poinformował, że odchodzi ze Sparty Wrocław. Młody zawodnik najprawdopodobniej dołączy do ekipy GKM-u Grudziądz.

Chugunov do ekipy z Wrocławia dołączył w 2018 roku i od tego czasu regularnie startował w barwach Betard Sparty. Młody zawodnik w minionym sezonie zaliczył jednak spory regres, co spowodowało, że klub z Wrocławia zdecydował się na wzmocnienia, które wymusiły na Glebie zmianę klubu.

ROW Rybnik podaje ceny karnetów i biletów na sezon 2023

– Miasto, gdzie po raz pierwszy byłem uczestnikiem prawdziwego żużla. Kibice, którzy za każdym razem robili na mnie niesamowite wrażenie. Kibice, których będę kochał niezależnie od barw na moim kevlarze. Do końca chciałem wierzyć, że tego się nie stanie, jednak dzisiaj muszę poinformować Was, że na tym 5 letnia historia mnie oraz wrocławskiego żużla się kończy. To dla mnie trudne, bo będę musiał za każdym razem zjeżdżając z wrocławskiego toru przypominać sobie by zjeżdżać w stronę parkingu gości – napisał Gleb Chugunov na swoim profilu.

Gleb Chugunov w minionym sezonie wystąpił w 15 meczach i 81 razy pojawiał się na torze. Wygrał 16 biegów i tyle samo razy przyjeżdżał na drugiej pozycji. W 25 biegach nie zdobył punktów. Uzyskał on średnią biegopunktową 1.457.

Fot. Patryk Kowalski

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Gleb Chugunov odchodzi ze Sparty Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×